Gracz Warzone 2 używa ciężarówki, aby przejść przez niesamowitą serię zabójstw


Gracz Call of Duty: Warzone 2 wyskakuje i rozpoczyna niesamowitą serię zabójstw, używając tylko ciężarówki, sprytnej jazdy i karabinu.


Utalentowany Call of Duty: Warzone 2 graczowi udało się zaliczyć niesamowitą serię zabójstw za pomocą ciężarówki. The Call of Duty: Warzone 2 gracz wjechał na miejsce zdarzenia swoim pojazdem i w pojedynkę pokonał wielu wrogów.


Gracze nie są ograniczeni do przemierzania ekspansywnych Call of Duty królewskie bitwy mapy pieszo, ponieważ dostępnych jest wiele różnych typów pojazdów Strefa wojny 2, od quadów i ciężarówek po helikoptery i łodzie patrolowe. Podczas gdy niektóre pojazdy są dostarczane z zamontowaną bronią, inne polegają na pasażerach, którzy używają własnej broni do zabijania. Oczywiście oportunistyczni operatorzy mogą również zabijać pojazdami, wykorzystując większość wybranej jazdy do przejeżdżania wrogów i eliminowania ich bez wystrzelenia ani jednego pocisku.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANE: Błąd Call of Duty: Warzone 2 powoduje, że helikopter przelatuje przez budynek i zabija gracza

Call of Duty: Warzone 2 gracz Cripzi opublikował klip na swoim koncie na Twitterze, pokazując, jak szybko pokonują trzech wrogów. Wideo zaczyna się od tego, jak przejeżdżają przez wzgórza w pickupie i uderzają w pierwszego wroga, skutecznie zabijając ich, gdy Cripzi zjeżdża z klifu. Kierują się w stronę skupiska budynków i przejeżdżają przez drugiego wroga, powalając go przy okazji. Gdy ciężarówka się zatrzymuje, Cripzi wyskakuje i strzela do trzeciego wroga. Po powaleniu trzeciego wroga skoncentrowaną serią, Cripzi zbliża się do dwóch powalonych graczy i eliminuje ich jednego po drugim. To nie pierwsza sztuczka z ciężarówką Strefa wojny 2 gracze używali, ale nadal jest to świetna zabawa do oglądania.

Nieumyślne spowodowanie śmierci pojazdu jest zwykle czymś, do czego ludzie są bardziej przyzwyczajeni w grach takich jak Grand Theft Auto, gdzie przejeżdżanie ludzi samochodami jest dość powszechnym tropem. Najwyraźniej jednak szybko myślący Strefa wojny 2 gracze mogą również zabijać ciężarówkami. Możliwość zabicia kogoś, uderzając go szybko poruszającym się pojazdem, może wydawać się nieco obezwładniona, ale gracze mają dostęp do dobrej broni przeciwpancernej, która może szybko rozprawić się z trudniejszymi pojazdami, a dzięki celnemu strzelaniu możliwe jest zabranie również sterownik.

Deweloper Raven Software musiał wyłączyć pojazdy w Call of Duty: Warzone wcześniej z powodu pewnych usterek, które wykorzystywali gracze, ale jak dotąd wydaje się, że tak Strefa wojny 2 gracze zachowują się. A może po prostu nie znaleźli żadnych exploitów, do których można by wykorzystać pojazdy. Niezależnie od tego wydaje się, że włączenie pojazdów prowadzi do lepszych walk i ciekawszej rozgrywki niż brak pojazdów, a ogólnie przynosi więcej pożytku niż szkody.

Call of Duty: Warzone 2 jest już dostępny na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Następna gra Call of Duty: Black Ops musi nadal obsługiwać DMZŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63b1288bfa5e495c9594db203e54e6ac&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fcall-of-duty-warzone-2-incredible-truck-killstreak-video-clip%2F&c=14934500548313478744&mkt=fr-fr