Gracz Warzone 2 ujawnia sekret lądowania, aby wydostać się z trudnych sytuacji


Gracz Call of Duty: Warzone 2 pokazuje, że istnieje sekretny sposób na upuszczenie bez spadochronu i bez obrażeń od upadku.


A Call of Duty: Warzone 2 gracz niedawno udostępnił sztuczkę pokazującą, jak spadać i nie odnosić obrażeń bez użycia spadochronu. Czasami Call of Duty: Warzone 2 gracze muszą od razu rzucić się do akcji, czy to z powodu ponownego rozmieszczenia, czy po prostu szybkiego startu w gorącym zrzucie. Skok prosto do wody bez spadochronu to jedno z rozwiązań, ale może prowadzić do pewnych uszkodzeń. Dodatkowo gracze muszą później pływać. Ta nowa opcja nie tylko spada Strefa wojny 2 graczy na lądzie, ale nie zadaje żadnych obrażeń.

GRACZOWY WIDEO DNIA

Nieczęsto zdarza się, że gracze muszą ryzykować drop-in Strefa wojny 2. Ponowne rozmieszczenie zwykle ma miejsce na początku meczu, a po zakupie przeniesienia nie będzie ono dostępne później. Kiedy jednak dochodzi do bezczelnego przesunięcia, miejsce, w którym gracz wyląduje, może zadecydować o tym, czy będzie miał szansę, czy natychmiast przegra. W końcu przeciwnicy obserwują niebo w poszukiwaniu przeniesionych wrogów.

POWIĄZANE: Statystyki Call of Duty: Warzone 2 pokazują, jak zły jest M13

W filmie udostępnionym przez eyeqew na TikTok, Strefa wojny 2 player pokazuje, jakie opcje ma gracz w przypadku trudnego przerzutu bez spadochronu. Najpierw pokazują, jak wygląda wpadnięcie do wody. Tam, gdzie lądowanie na lądzie natychmiast zabije gracza, woda przynajmniej pozwoli graczowi przeżyć – otrzyma ogromne obrażenia, ale przeżyje. Kropla wody jest jednak pokazywana głównie jako punkt odniesienia.

To, o czym tak naprawdę jest ten film, to „sekretny” sposób upuszczania bez odnoszenia obrażeń. Po kropli wody eyeqew pokazuje, że jeśli Strefa wojny 2 gracze chcą spaść bez spadochronu i nie odnieść obrażeń, powinni dążyć do śmietnika. Film pokazuje, jak Eyeqew ląduje idealnie na szczycie śmietnika i nie odnosi absolutnie żadnych obrażeń. Ponadto lądują na stojąco i mogą natychmiast działać bez zahamowań. To tak, jakby wylądowali ze spadochronem, ale szybciej.

Strefa wojny 2 gracze mają ostrzeżenie dla osób zainteresowanych wypróbowaniem Strefa wojny 2 sztuczki ze śmietnikiem. jak mówią, że to nie takie proste, jak się wydaje. Po pierwsze, nie jest łatwo skierować upadek gracza na tak małe miejsce, śmietnik czy nie. Po drugie, gracze muszą wylądować bezpośrednio na śmietniku, a nie po bokach. Inaczej, Strefa wojny 2 gracze mogą umrzeć natychmiast. Przyzwyczajenie się do tego prawdopodobnie wymaga praktyki, a nawet wtedy nie zawsze się uda.

Pomimo niebezpieczeństwa związanego z lądowaniem na śmietniku, manewry FPS wymagające wysokich umiejętności, takie jak ten, są bardzo liczne Strefa wojny 2 gracze chcą więcej, ponieważ mogą być różnicą między wygraną a przegraną drużyny. W końcu gracze nie muszą z niego korzystać cały czas, ponieważ nie wszędzie są śmietniki Strefa wojny 2. Mimo to może to być kluczowe narzędzie do użycia we właściwym momencie.

Call of Duty: Warzone 2 jest już dostępny na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Operatorzy Call of Duty mogą używać linii głosowych w stylu Overwatch 2Źródło : https://gamerant.com/call-of-duty-warzone-2-landing-trick-secret-video-clip/