Nieoczekiwana niespodzianka w łazience – klip z Call of Duty: Warzone 2.

Klip z Call of Duty: Warzone 2 pokazuje graczowi nieoczekiwaną niespodziankę w łazience

Jeden gracz z Call of Duty: Warzone 2 dostali trochę więcej, niż się spodziewali, kiedy w ostatniej rundzie zamiatali dom w poszukiwaniu wrogów, padając ofiarą nieoczekiwanie śmiertelnej niespodzianki czającej się za drzwiami łazienki.

Wielu fanów Infinity Ward i strzelanki Raven Software było podekscytowanych na początku tego miesiąca, kiedy wyciek miał to potwierdzić Modern Warfare 3 zostanie wydany w 2023 roku i będzie zawierał nowy Strefa wojny mapa po uruchomieniu.

Wydany pod koniec 2022 roku, Call of Duty: Warzone 2 doświadczył burzliwej premiery z powodu kombinacji poważnych błędów technicznych i grona fanów, którzy kwestionowali potrzebę kontynuacji zaledwie dwa lata po wydaniu oryginału Call of Duty: Warzone.

Gra spotkała się z mieszanym przyjęciem ze strony graczy po wydaniu, a wiele najbardziej kontrowersyjnych zmian w rozgrywce, takich jak przejście na format 2 na 2 dla Gułagu, zostało ostatecznie wycofane lub całkowicie usunięte w kolejnych łatkach.

Tryb rankingowy Call of Duty: Warzone 2

W ramach ciągłych ulepszeń tytułu Battle Royale ostatnia aktualizacja sezonu 3 dodała tryb gry rankingowej Call of Duty: Warzone 2 który powstał z pomocą Call of Duty: Modern Warfare 2 deweloper Treyarch.

Klip wideo z Reddit pokazuje zabawny moment

W nowym poście na r/CODWarzone Redditor billy7200 udostępnił przezabawne Call of Duty: Warzone 2 klip przedstawiający gracza, który kończy się nieoczekiwanie podczas zamiatania domu w poszukiwaniu wrogów w ostatnich minutach ostatniej rundy. Klip nakręcony z kamery widza pokazuje gracza gorączkowo pracującego nad zabezpieczeniem domu, gdy krąg zbliża się do niego pod koniec meczu.

Pozornie robiąc wszystko dobrze, gracz potrzebuje czasu na zbrojenie i wydobywanie punktów wejścia, zanim zda sobie sprawę, że zapomniał sprawdzić jeden pokój. Gdy otwierają drzwi do łazienki w zrujnowanym domu, wita ich przeciwny oddział siedzący na toalecie, zanim zostaje skoszony gradem strzałów.

Fani Call of Duty: Warzone 2 odpowiedź na krótki klip zdawała się zgadzać z sentymentem billy7200 wyrażonym w tytule posta: „Czasami po prostu trzeba się śmiać”.

Reakcja Redditorów

Odpowiedzi na post były wypełnione Redditorami rozbawionymi podstępnymi, zabójczymi wybrykami tego, co jedna z odpowiedzi nazwała „kamperami w łazience”. Kilka odpowiedzi mówiło, że spodziewali się, że ktoś będzie ukrywał się za nieotwartymi drzwiami, ale nigdy nie spodziewali się, że cały oddział będzie cicho czekał w łazience. Inny Redditor pochwalił podstępną drużynę za zachowanie spokoju przez cały klip, zauważając: „Bracie, ilość dyscypliny, jaką miała ta drużyna!”

Ten klip jest doskonałym przykładem tego, jak nawet najlepiej przygotowani gracze mogą czasem znaleźć się po niewłaściwej stronie karabinu wroga w darmowej strzelance Infinity Ward. I chociaż wpadnięcie w zasadzkę przez grupę graczy obozujących w komodzie nie jest najbardziej heroicznym sposobem na śmierć, przynajmniej bije bycie pokonanym przez oszusta używającego Mocy w Call of Duty: Warzone 2.

Call of Duty: Warzone 2 jest obecnie dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Źródło:

Gamerant.com