Zaskakująca śmierć w łazience – Call of Duty: Warzone 2

Jeden gracz Call of Duty: Warzone 2 zaskoczony śmiercią w łazience

W ostatniej rundzie Call of Duty: Warzone 2, jeden z graczy doświadczył niespodziewanej śmierci, kiedy otworzył drzwi do łazienki i został zaskoczony przeciwnikami. Zdarzenie to zostało nakręcone przez kamery widza i opublikowane na portalu Reddit, gdzie wzbudziło wiele reakcji ze strony społeczności graczy.

Call of Duty: Warzone 2 – burzliwa premiera

Call of Duty: Warzone 2 została wydana pod koniec 2022 roku i doświadczyła burzliwej premiery z powodu poważnych błędów technicznych oraz kwestionowania potrzeby kontynuacji zaledwie dwa lata po wydaniu oryginału. Gra spotkała się z mieszanym przyjęciem ze strony graczy po wydaniu, a wiele najbardziej kontrowersyjnych zmian w rozgrywce zostało ostatecznie wycofane lub całkowicie usunięte w kolejnych łatkach.

Tryb gry rankingowej

Jednak, ciągłe ulepszanie tytułu Battle Royale przyniosło również wiele pozytywnych zmian, w tym dodanie trybu gry rankingowej Call of Duty: Warzone 2, który powstał z pomocą Call of Duty: Modern Warfare 2 deweloper Treyarch.

Niespodziewana śmierć w łazience

W ostatniej rundzie gry, jeden z graczy doświadczył niespodziewanej śmierci, kiedy otworzył drzwi do łazienki. Klip nakręcony z kamery widza pokazuje gracza gorączkowo pracującego nad zabezpieczeniem domu, gdy krąg zbliża się do niego pod koniec meczu. Pozornie robiąc wszystko dobrze, gracz potrzebuje czasu na zbrojenie i wydobywanie punktów wejścia, zanim zda sobie sprawę, że zapomniał sprawdzić jeden pokój. Gdy otwierają drzwi do łazienki w zrujnowanym domu, wita ich przeciwny oddział siedzący na toalecie, zanim zostaje skoszony gradem strzałów.

Reakcje społeczności graczy

Fani Call of Duty: Warzone 2 odpowiedź na krótki klip zdawała się zgadzać z sentymentem billy7200 wyrażonym w tytule posta: „Czasami po prostu trzeba się śmiać”. Odpowiedzi na post były wypełnione Redditorami rozbawionymi podstępnymi, zabójczymi wybrykami tego, co jedna z odpowiedzi nazwała „kamperami w łazience”. Kilka odpowiedzi mówiło, że spodziewali się, że ktoś będzie ukrywał się za nieotwartymi drzwiami, ale nigdy nie spodziewali się, że cały oddział będzie cicho czekał w łazience. Inny Redditor pochwalił podstępną drużynę za zachowanie spokoju przez cały klip, zauważając: „Bracie, ilość dyscypliny, jaką miała ta drużyna!”

Podsumowanie

Ten klip jest doskonałym przykładem tego, jak nawet najlepiej przygotowani gracze mogą czasem znaleźć się po niewłaściwej stronie karabinu wroga w darmowej strzelance Infinity Ward. I chociaż wpadnięcie w zasadzkę przez grupę graczy obozujących w komodzie nie jest najbardziej heroicznym sposobem na śmierć, przynajmniej bije bycie pokonanym przez oszusta używającego Mocy w Call of Duty: Warzone 2.

Call of Duty: Warzone 2 jest obecnie dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=646b8ab1cf134d6ea3eb981ec0b4deb5&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fcall-of-duty-warzone-2-bathroom-deadly-surprise%2F&c=11762929454396056801&mkt=fr-fr.