Gracz Warzone 2 odkrywa „eksplodujące słońce”


A Call of Duty: Warzone 2 gracz napotkał coś, co można opisać jedynie jako eksplodujące słońce podczas gry na wyspie Ashika, co skłoniło wielu graczy na Reddit do spekulacji, z czym gracz zmierzył się w swoim meczu. Call of Duty: Warzone 2 gracze napotkali wiele problemów i błędów od czasu premiery gry, a niektórzy gracze podeszli do nich z odrobiną humoru.


Call of Duty: Warzone 2 Sezon 3 Reloaded wystartował 10 maja i od tego czasu wielu graczy cieszy się wszystkimi nowymi treściami, które twórcy dodali do gry. W Call of Duty: Warzone 2 Po przeładowaniu sezonu 3 gracze otrzymali nowe bronie, operatorów, wyzwania i nie tylko. Oprócz całej tej nowej zawartości, twórcy gry wprowadzili także kilka zmian w balansie wielu ulubionych przez fanów broni, mieszając meta gry i zmuszając rywalizujących graczy do znalezienia lepszych opcji. Na tym zmiany balansu się nie skończyły, ponieważ ostatnio Call of Duty: Warzone 2 programiści dokonali zmian w balansie w najnowszej aktualizacji.

GRACZOWY WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

POWIĄZANE: Call of Duty martwi się o przyszłość trybu wieloosobowego

3 czerwca użytkownik Reddita, Spideyjiri, dokonał zaskakującego odkrycia podczas gry na wyspie Ashika, wywołując przyjazną dyskusję w Call of Duty: Warzone 2subreddit. Zgodnie z postem na Reddit, po ponownym rozmieszczeniu podczas gry w Rebirth Quads na wyspie Ashika, gracz zobaczył kulę ognia unoszącą się nad mapą w środku meczu. Po zobaczeniu kuli ognia gracz zdecydował się przelecieć nad nią, co spowodowało nagłą utratę klatek na sekundę, a później zgon gracza, gdy wrodzy gracze zaczęli strzelać do niego w powietrzu. Niestety, nie jest to jedyny błąd, z jakim ostatnio borykali się gracze Call of Duty: Warzone 2 gracz napotkał kolejny błąd i udostępnił go na Reddicie.

Według niektórych użytkowników Reddita może to być uszkodzony Licznik UAV, który ktoś zniszczył podczas ponownego wdrażania gracza, podczas gdy inni uważają, że może to być uszkodzony dron Redeploy. Oba scenariusze są możliwe jak najwięcej Call of Duty: Warzone 2 gracze borykali się z usterkami i błędami przez wiele sezonów i na szczęście dla programistów wielu użytkowników Reddita uznało ten post za zabawny, gratulując graczowi lotu w kulę ognia, aby zobaczyć, co może się z nimi stać.

Wielu graczy napotkało kilka usterek i błędów podczas gry Call of Duty: Warzone 2, a twórcy gry ciężko pracowali, próbując je naprawić, ponieważ wprowadzili wiele aktualizacji od czasu premiery sezonu 3 Reloaded i przygotowań do nowego sezonu. niedawny Call of Duty: Warzone 2 przeciek sugerował, że w następnym sezonie pojawi się nowa mapa, a wielu fanów tytułu Battle Royale jest już podekscytowanych możliwością przetestowania nowego placu zabaw, na którym odbędą się setki bitew.

Call of Duty: Warzone 2 jest już dostępny na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S.

WIĘCEJ: Warzone 2.0: Jak zrobić snajpera zabijającego jednym strzałemŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=647c59c89a6844fa947cc9e31eb60585&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fcall-of-duty-warzone-2-exploding-sun%2F&c=8004329434447328696&mkt=fr-fr