Gracz Modern Warfare 2 znajduje jajko wielkanocne, które może drażnić nową mapę Warzone


Pisanka, która może wskazywać na przyszłą mapę w nadchodzącym czasie Call of Duty: Warzone 2.0 został znaleziony przez graczy. Możliwa wskazówka na nowy Warzone 2.0 Mapa została znaleziona ukryta na widoku w Call of Duty: Modern Warfare 2kampania.


Call of Duty: Modern Warfare 2 uruchomiona z rekordową sprzedażą w październiku 2022 roku, stając się najbardziej lukratywną premierą w historii franczyzy. Chociaż początkowo nękany był błędami i awariami po uruchomieniu, dodatek do Call of Duty seria otrzymała w większości pozytywne recenzje, poparte przez Infinity Ward publikujące łatki i poprawki w odpowiedzi na obawy graczy. Twórcy posunęli się nawet do wydania sporej aktualizacji do wersji Xbox Modern Warfare 2, niecały tydzień po spadku tytułu. Weterani Call of Duty: Warzone, wydany z tyłu 2019 Call of Duty Modern Warfare restart, będzie mógł wskoczyć na mapę Battle Royale Al Mazrah w Warzone 2.0 16 listopada 2022 r. wraz z wydaniem Modern Warfare 2Sezon 1.

GAMERANT WIDEO DNIA

ZWIĄZANE Z: Call of Duty: Modern Warfare 2 Riot Shield Bug pozornie sprawia, że ​​gracze są niepokonani

Jednak duża mapa w pokoju Diego podczas misji El Sin Nombre z Nowoczesna Wojna Spekulowano, że kampania 2 będzie możliwą drugą mapą dla Warzone 2.0. Geeky Pastimes domyślił się, że mapa, oznaczona jako Las Almas, jest miastem przedstawionym w częściach Modern Warfare 2kampania, a także mapy wieloosobowe Guijarro i Mercado Las Almas, mogą być nową Strefa wojny mapa.

Mapa Las Almas jest bardzo podobna do map Caldera i Verdansk pod względem rozmiaru i skali oraz zawiera Modern Warfare 2 obszary układu dla wielu graczy, takie jak Santa Sena i Guijarro, wewnątrz mapy. The Warzone 2.0 potwierdzona mapa Al Mazrah zawiera również lokalizacje z Modern Warfare 2tryby gry wieloosobowej i kampanii, co może zwiększyć wagę spekulacji, że Las Almas może być następną Strefa wojny mapa przyjść.

Często zdarza się, że programiści ponownie wykorzystują zasoby w grach, a szybką naprawą treści mogła być zmieniona mapa Caldera lub Verdansk, jednak Infinity Ward zadał sobie trud stworzenia szczegółowej mapy, takiej jak Las Almas podpowiada, że ​​może być więcej treść, która ma nadejść. Z mniej niż dwoma tygodniami oczekiwania na wydanie Warzone 2.0gracze mogą być przygotowani na dwie obracające się mapy w dniu rozpoczęcia sezonu 1, chociaż tylko oficjalne ogłoszenie Activision potwierdzi lub zaprzeczy tej plotce.

Call of Duty: Modern Warfare 2 jest dostępny na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Jak grać w kampanię Call Of Duty: Modern Warfare 2Źródło : https://gamerant.com/call-of-duty-modern-warfare-2-easter-egg-warzone-map-al-mazrah-las-almas/