Godzilla, inne potwory mogą pojawić się w Call of Duty: Warzone Pacific sezon 3


Fani po raz pierwszy spojrzeli na trzeci sezon Call of Duty: Warzone Pacificktóry zawiera tajemnicze wskazówki dotyczące nowych niebezpieczeństw na horyzoncie, a inne zwiastuny zdają się wskazywać na pojawienie się Godzilli lub innych potworów.

Zwiastun trzeciego sezonu dał fanom nowe spojrzenie na nadchodzący sezon i ujawnił, że zostanie wydany 27 kwietnia. Naziści zdetonowali bomby Nebula w wielu miejscach na całym świecie, w tym w Calderze. Chociaż jest to już istotny problem, narrator powiedział również, że naziści „nieumyślnie wstrząsnęli czymś, co się obudziło, czymś znacznie potężniejszym i przerażającym niż wszystko, co moglibyśmy kiedykolwiek zrozumieć”.

Kolejny zwiastun odtwarza tajemniczy sygnał, że ujawnia ukrytą wiadomość kiedy gracze uruchomili go przez program audio Audacity: „Potwory są prawdziwe”. Chociaż może to oznaczać kilka różnych rzeczy, wiadomość może odnosić się do Godzilli i King Konga, ponieważ poprzednie raporty twierdzą, że dwie kultowe postacie mogą pojawić się w Warzone.

W lutym reporter i pisarz Tom Henderson doniósł, że widział dwa obrazy przedstawiające dwa potężne potwory w akcji. Jedno zdjęcie przedstawiało King Konga walczącego z samolotem z czasów II wojny światowej, podczas gdy żołnierze wycelowali w niego broń, a drugie przedstawiało „Godzilla niszczącą wojska poniżej jasnoniebieskim promieniem”.

Godzilla i King Kong przybywają Strefa wojny nie zostało potwierdzone, ale najnowsze zwiastuny dostarczają kolejnych dowodów na to, że potwory mogą pojawić się w trzecim sezonie.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=B12E990A7F0845C18192F49249B51F68&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fgodzilla-other-monsters-may-be-coming-in-call-of-duty-warzone-pacific-season-3&c=12181935189308349940&mkt=fr-fr