Ghostface, Frank The Rabbit przybywa do Call Of Duty Warzone i Black Ops Cold War


The Haunting pojawi się jutro w Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Black Ops: Cold War, a tegoroczne limitowane wydarzenie Halloween przyniesie ze sobą nowe tryby, mapy, Ghostface z Krzyki Frank the Rabbit from Donnie Darko.

Te lata Nawiedzone wydarzenie będzie trwać od 19 października do 2 listopada. W tych tygodniach gracze będą mogli doświadczyć nowego, ograniczonego czasowo trybu Ghosts of Verdansk, który zmienia mapę Verdansk Warzone w tryb nocny. Nazywany duchowym następcą Zombie Royale przez Activision, „w tym ograniczonym czasowo trybie walczysz z zagrożeniami zarówno ludzkimi, jak i nieludzkimi”.

W tym trybie musisz zarządzać poziomem Strachu swojej postaci (na który wpływa strzelanie, biwakowanie, widzenie martwych ciał lub duchów lub obserwowanie, jak padają koledzy z drużyny), grając dobrze i pozostając w kręgu Świętej Ziemi. Jeśli tego nie zrobisz, „ulegniesz ciemności” i staniesz się Duchem Verdansk. Duchy, którymi stajesz się po śmierci, a nie operatorem wysłanym do Gułagu, nie mają dostępu do broni i zamiast tego polegają na zdolnościach Super Jump, Teleport i Spectral Blast, aby przeciągnąć innych graczy na drugą stronę.

Możesz to zrobić, nosząc jedną z wielu skórek Operatora związanych z Nawiedzeniem, w tym Ghostface z Krzyk, Frank Królik z Donnie Darko, skórka operatora Necro Queen dla Portnova, skórka Disciple of Mayhem, a nawet skórka Lumens dla Maxis Operator. Te skórki będą dostępne w sklepie do kupienia przez ograniczony czas, gdy wydarzenie Nawiedzenie będzie działać w grze.

Ghostface będzie można kupić od jutra, a Królik Frank pojawi się w grze dopiero 24 października. Pozostałe trzy skórki Operatora, które będą dostępne jako część zestawów zawierających nowe schematy broni i nie tylko, będą dostępne bliżej Halloween, mówi Activision.

O zimnej wojnie Black Ops Poza tym kultowa mapa Nuketown zostanie przerobiona, aby zawierała dekoracje na Halloween, takie jak upiorne światła i nie tylko. Tryb gry Zainfekowany powraca do trybu wieloosobowego Black Ops Cold War wraz z halloweenowym trybem polowania na rekwizyty i unikalnym trybem Scream Deathmatch.

W trybie Zombies w Black Ops Cold War gracze będą mieli za zadanie przetrwanie epidemii Hallows’ Eve. Aby uzyskać więcej informacji na temat tych nowych skórek, map i trybów, odwiedź stronę Nawiedzony wpis na blogu Activision.

Wydarzenie Nawiedzone poprowadzi od razu do premiery Call of Duty: Vanguard, który trafi na konsole i komputery 5 listopada. Wraz z premierą pojawi się także nowa mapa Warzone w stylu Pacyfiku, która zaznacz koniec biegu Verdansk w Battle Royale.


Czy w tym roku wskoczysz do The Haunting? Jakie skórki Operatora wybierasz? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Source : https://www.gameinformer.com/2021/10/18/ghostface-frank-the-rabbit-coming-to-call-of-duty-warzone-and-black-ops-cold-war