Gdzie znaleźć manifest wysyłkowy w Warzone 2 DMZ


Manifest wysyłkowy w Strefa wojny 2 DMZ to zadanie, które musisz wykonać w misji „Piractwo”. Aby wykonać to zadanie, musisz odnaleźć tajemniczy statek i zaatakować znajdujące się w nim siły. Masz problem ze znalezieniem tego statku? Ten poradnik dla Strefa wojny 2 jest właśnie tym, czego potrzebujesz!

Call of Duty: Warzone 2.0 oferuje wiele nowych dodatków do oryginalnej gry Warzone. Oprócz ulepszonej grafiki i bardziej realistycznej rozgrywki, Strefa wojny 2 ma teraz tryb DMZ.

W DMZ twoim celem nie jest zostanie pierwszym graczem lub drużyną, która utrzyma się jako ostatnia na każdej mapie. Zamiast tego musisz zacząć wykonywać pewne zadania, aby ukończyć swoje misje. Każda misja nagradza cię skórką postaci, schematem lub dowolnym innym przedmiotem w grze za darmo.

Teraz niektóre z zadań związanych z tymi celami mogą być trudne do wykonania. Jak „Ujawnić” albo „Diagnoza medyczna” misje. Ale w misji „Piractwo” gracze mają za zadanie znaleźć statek, na który można wejść na pokład. W tym czasie niektórzy gracze mają problemy ze znalezieniem tego statku.

Gdzie jest Manifest Ship w Warzone 2 DMZ?

Począwszy od misji Piractwo, masz trzy zadania, ale powinieneś wiedzieć, że jeden krok załatwia wszystkie trzy. Pamiętaj, że wszystkie cele tej misji znajdują się w Al-Mazrah.

Musisz najpierw udać się do portu Hadif, aby znaleźć statek. Teraz, jeśli masz problem ze znalezieniem go, spójrz na poniższy obrazek:

al-maprah - strefa wojny 2

Kiedy zbliżysz się do statku, na twojej drodze pojawi się wiele wrogich SI. Spodziewaj się silnego oporu przy wejściu na statek i spróbuj dotrzeć na najwyższe piętro w celu odnalezienia dokumentów.

Powiązany:

Modern Warfare 2: Jak naprawić kod błędu #x41

Po wybraniu manifestu pozostało tylko jedno zadanie do wykonania; wyrzucić! Pamiętaj, że jeśli przegrasz, a inni gracze lub sztuczna inteligencja cię zabiją, zadania zostaną zresetowane i będziesz musiał je wykonać ponownie.

Kończenie manifestu wysyłkowego w Strefa wojny 2 DMZ i misja piracka w Strefa wojny 2 nagrodzi cię nowym schematem broni „Oscar Mike” dla PDSW 528. Możesz zobaczyć załączniki do tego schematu poniżej:

  • Optyka: Re-X Pro
  • Zapas: Zapas CQB
  • Chwyt tylny: chwyt Bruen 0900
  • Szyna: lekka kolej GR33
  • (Nie ma piątego załącznika)

Call of Duty: Warzone 2.0 jest obecnie dostępny na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i PC przez Steam lub Battle.Net Launcher.Źródło : https://thenerdstash.com/where-to-find-the-shipping-manifest-in-warzone-2-dmz/