Gdzie znaleźć i wydobyć Crown Intel z elektrowni Ashika w Warzone 2 DMZ


Jeśli jesteś nowy Call of Duty: Warzone 2w trybie przetrwania, założymy się, że robisz wszystko, co w Twojej mocy, aby ukończyć zadania tak szybko, jak to możliwe. Jedno z tych zadań znajduje się na wyspie Ashika, na której gracze znajdują informacje koronne. Ten artykuł pomoże ci zlokalizować koronne dane wywiadowcze z elektrowni Ashika w Strefa wojny 2 strefa zdemilitaryzowana

Lokalizacja elektrowni Ashika Crown Intel w Strefa wojny 2 strefa zdemilitaryzowana

Przed zdobyciem elektrowni Ashika Crown Intel, najpierw znajdź Shadow Company Stick i Wywiad z wyspy Ashika. Te trzy dokumenty są częścią jednej misji o nazwie „Muddy Waters”. Pierwsze dwa dokumenty znajdziesz odpowiednio na północnym wschodzie (F6) i południowym wschodzie (F8) klubu plażowego.

Zrzut ekranu autorstwa PC Invasion

Jeśli je masz, oto jak znaleźć Crown Intel:

  1. Zdobądź klucz do twierdzy. Możesz to zrobić, podążając za celem o wysokiej wartości lub kupując go na stacji kupna. Alternatywnie możesz zdobyć klucz do twierdzy od jednego ze strażników przed budynkiem.
  2. Udaj się do elektrowni Ashika. W pobliżu będzie garstka wrogów, więc najpierw oczyść budynek. Uważamy, że używanie strzelby jest bardzo skuteczne, ponieważ większość starć odbywa się z bliskiej odległości.
  3. Wejdź na trzecie piętro, gdzie zobaczysz Power Room. Crown Intel można znaleźć leżąc na piętrze za biurkiem Power Controls.
  4. Po znalezieniu Crown Intel musisz teraz uciec przez lokalizację Exfil. Jeśli nie byłeś w stanie tego zrobić, nie będziesz w stanie wyczyścić celu i będziesz musiał zrobić wszystko od nowa.

Uważamy, że wybranie Shadow Company Stick najpierw przed powrotem do Crown Intel jest najbardziej wydajnym i najbezpieczniejszym sposobem ukończenia misji. Ponieważ dwa pierwsze cele znajdują się blisko siebie, gracze powinni je najpierw wydobyć bez konieczności ścigania koronnych danych wywiadowczych. Istnieje również ryzyko wpadnięcia na graczy zdobywających koronne dane wywiadowcze w elektrowni Ashika. Wreszcie, nie możemy wystarczająco podkreślić, jak cenne jest dla każdego członka twojej drużyny oczyszczanie i wypatrywanie wrogów podczas zbierania tych celów.Źródło : https://www.pcinvasion.com/where-to-find-and-extract-crown-intel-from-the-ashika-power-plant-in-warzone-2-dmz/