Foresight Killstreak powraca do Warzone: gracze się zastanawiają

Gracze Warzone zgłosili dziś przypadki ponownego pojawienia się serii zabójstw Foresight w Warzone, pomimo braku oficjalnych ogłoszeń ze strony twórców. Chociaż nie wspomniano o tym w notatkach o łatce Reloaded sezonu drugiego, gracze Warzone uważają, że Foresight został potajemnie dodany z powrotem jako seria zabójstw w trybie Battle Royale na początku marca. Wszystko zaczęło się, gdy gracz Call of Duty zapytał resztę społeczności MW3, czy zauważył ponowne pojawienie się serii zabójstw Foresight w skrzynkach z łupami Al Mazrah. Gracze otrzymują nową serię zabójstw, którą mogą dodać do swojej rotacji. Obraz za pośrednictwem Activision

Powrót Prévoyance

Niektórzy gracze MW3 również potwierdzili, że to widzieli, a inny gracz posunął się nawet do przesłania na YouTube filmu przedstawiającego, jak pobiera serię zabójstw ze skrzynki, potwierdzając w ten sposób powrót Foresightu w Warzone pomimo braku oficjalnego potwierdzenia. Foresight Killstreak ujawnia lokalizację każdego kręgu na pozostałą część meczu Warzone dla wszystkich graczy, którzy go aktywują. Dzięki temu Twoja drużyna może zająć najlepszą możliwą pozycję, aby odeprzeć inne drużyny próbujące dostać się do ostatniego obszaru. Wcześniej jedynym sposobem na znalezienie kręgów w Warzone było ukończenie kontraktów Infil. Foresight stanie się jedną z najpopularniejszych serii zabójstw w Battle Royale, jeśli rzeczywiście powróci oficjalnie.

Zmiany w sezonie drugim

Warto również zauważyć, że aktualizacja Sezonu Drugiego osłabiła kilka serii zabójstw i ich zdolność do zaskakiwania wrogów. Powiadomienie o zagrożeniu na mapie taktycznej to nowa ikona, która pokazuje obszar, który będzie obejmował precyzyjny nalot, a zakres istniejącego ostrzeżenia został rozszerzony. W rezultacie prawdopodobieństwo powalenia wroga jest mniejsze. Dodatkowo gracze widzą teraz czerwony kontur na swojej minimapie, wskazujący obszar pokrywany przez każdy UAV, co budzi obawy, że serie zabójstw stracą blask.

Powrót Foresightu nie byłby pierwszą niespodziewaną zmianą w aktualizacji Reloaded Sezonu Drugiego. Sledgehammer potajemnie dodał licznik czasu odnowienia stymulantów w MW3, nie informując nikogo, zanim później potwierdził, że funkcja została dodana ponownie.

Źródło: www.bing.com