FaZe Swagg przekazuje darowizny oszustom Warzone

Popularny streamer Call of Duty Warzone, FaZe Swagg, znany jest z wspierania finansowego streamerów, którzy nie mają wielu obserwujących ani widzów. Wygląda jednak na to, że jego ostatnia darowizna została przekazana oszukującemu graczowi.

FaZe Swagg wspiera oszusta

Jak odkryli moi przyjaciele z Gamer Update, FaZe Swagg pojawia się na poniższym filmie, nie sprawiając wrażenia wierzącego, że streamer jest oszustem. Po poproszeniu kota, aby go „przycięł”, otrzymał dowód.

Na ekranie kodów wrogowie są podświetlani na podstawie ich odległości i kierunku, w którym są zwróceni, co jest również znane jako hacki ścienne. Oszust zadzwonił do siebie [TTY]KickinItWitCee w grze i choć oszukiwał, został wyeliminowany przez wrogów. Następnie Cee wrócił do gry i zaprzeczył używaniu kodów po ich wyłączeniu.

Swagg był tak niezadowolony z tej sytuacji, że natychmiast zażądał zwrotu pieniędzy, wstrzymując wypłatę 50 dolarów. Oglądając materiał, Swagg zobaczył, jak streamer zaprzecza, że ​​jest oszustem, jakby wyraźnie nie używał kodów na ekranie.

Konsekwencje oszustwa

Jake Lucky wskazuje, że nie da się zbudować bazy fanów, która dzięki oszustwom uczyni cię sławnym. Ostatecznie zostaniesz zdemaskowany i Twoja kariera streamingowa dobiegnie końca. Świetnym tego przykładem jest MissQGemini, która oszukała CS:GO, została przyłapana na gorącym uczynku i straciła kanał na Twitchu, konto CS:GO oraz całą rzeszę fanów, a wszystko to zrzucając winę na przyjaciółkę o imieniu „Clara”.

Chociaż możesz cieszyć się poczuciem, że jesteś dobry w grze, robienie tego nieuczciwie doprowadzi cię do zdrady i albo zaprzeczysz temu jak Cee, albo krzykniesz „Clara” i stracisz karierę.

Ten tekst jest sponsorowany przez WePC. Kiedy dokonujesz zakupów za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską. Ucz się więcej

Źródło: www.bing.com