FaZe Swagg przekazuje darowiznę oszustowi Warzone

Sponsor streamera Call of Duty Warzone, Swagg, jest znany z pomagania graczom, którzy dopiero rozpoczynają karierę lub potrzebują wsparcia. Wydaje się jednak, że jego ostatnia darowizna została przekazana konkretnemu typowi gracza. Jednak ten zawodnik nie był tym, za kogo się uważał. Co prawda Swagg nie mógł tego wiedzieć, bo ciężko znaleźć grę z taką ilością cheatów jak Warzone i seria Call of Duty.

Swagg wspiera oszusta

Jak odkryli moi przyjaciele z Gamer Update, na poniższym filmie widać Swagga, który nie do końca wierzy, że streamer był oszustem. Po poproszeniu społeczności o przycięcie go w końcu dostał dowód.

Na ekranie cheatów wrogowie są podświetlani i wskazywani na podstawie ich odległości i kierunku, co jest znane jako „hakowanie ścian”. Oszust miał na imię [TTY]KickinItWitCee w grze i mimo że oszukiwał, i tak został wyeliminowany przez swoich wrogów. Następnie Cee wrócił do gry i zaprzeczył oszukiwaniu po wyłączeniu kodów. Swagg był tak niezadowolony z tej transakcji, że natychmiast próbował uzyskać zwrot 50 dolarów w drodze obciążenia zwrotnego. Przeglądając materiał, Swagg zauważył, że streamer zaprzecza, że ​​jest oszustem, jakby wyraźnie nie miał kodów na ekranie. Jak mawia Jake Lucky, nie możesz zbudować bazy fanów, która sprawi, że będziesz sławny, jeśli będziesz oszukiwać. W końcu zostaniesz przyłapany na gorącym uczynku i Twoja kariera w streamingu dobiegnie końca. Świetnym przykładem jest MissQGemini, która oszukała CS:GO, została złapana i straciła konto na Twitchu, konto CS:GO i całą społeczność fanów, a wszystko to zrzucając winę na przyjaciółkę o imieniu „Clara”. Nawet jeśli lubisz uczucie bycia dobrym w grze, robienie tego nieuczciwie w końcu cię złapie, a zaprzeczanie sobie jak Cee lub krzyczenie „Clara” spowoduje, że stracisz karierę.

Wsparcie WePC

WePC jest witryną obsługiwaną przez czytelników. Dokonując zakupów za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską. Dowiedz się więcej o tym, jak pracujemy tutaj.

Źródło: www.bing.com