FaZe Booya używa profesjonalnego wyposażenia CDL, aby dominować w Warzone 2


Ekspert Warzone 2, Ean „FaZe Booya” Chase, udowadnia, że ​​najlepsze wyposażenie CDL dla profesjonalnych graczy w Modern Warfare 2 może zdominować mecze typu battle royale.


Sezon 2023 Call of Duty League trwa w najlepsze, a gracze walczą o mistrzostwo w Modern Warfare 2. W poprzednich sezonach najlepsza broń dla wielu graczy niekoniecznie odniosła sukces w formacie Battle Royale, ale FaZe Booya udowadnia, że ​​tak nie jest w Warzone 2.

Profesjonalni gracze CDL używają przede wszystkim karabinu szturmowego TAQ 56 i pistoletu maszynowego Vaznev 9-k, walcząc o punkty w tabeli. Aby uczcić przejście Setha „OpTic Scump” Abnera na emeryturę, FaZe Booya poczuł potrzebę wykorzystania najlepszej broni CDL w Warzone 2.

Wyposażenie FaZe Booya Warzone 2 TAQ-56 i Vaznev-9k CDL

Wyposażenie TAQ 56

  • Beczka: 17,5-calowa lufa Tundra Pro (+0,50 funta, +0,40 cala)
  • Pysk: FJX Fulcrum Pro (+0,80 uncji, +0,35 cala)
  • Podlufa: Edge-47 Grip (+0,80 uncji, +0,40 cala)
  • Zbiory: TV Xline Pro (+4,00 uncji, +2,40 cala)
  • Uchwyt tylny: Demo Cleanshot Grip (-1,00 uncji, -0,45 cala)

Załadunek Vaznev-9k

  • Pysk: Wahadło Bruena (+0,80 uncji, +0,35 cala)
  • Laser: Laser FSS OLE-V
  • Podlufa: FSS Sharkfin 90 (+0,77 uncji, -0,40 cala)
  • Zbiory: Kolba Otrezat (+4,00 uncji, -2,40 cala)
  • Uchwyt tylny: Uchwyt True-Tac (-1,00 uncji, -0,45 cala)

Aby odtworzyć wyposażenie profesjonalnego odtwarzacza CDL w Warzone 2, musisz skorzystać z pakietu profitów specjalisty od broni, który pozwoli ci nosić zarówno TAQ-56, jak i Vazneva.

Booya używa większości tych samych akcesoriów, których używają profesjonaliści CDL w oficjalnych meczach ligowych, takich jak 17,5-calowa lufa Tundra Pro, Telewizor Xline Prooraz Demo Cleanshot Grip na TAQ 56. Jednak w razie potrzeby dokonuje również korekt, takich jak dodanie FJX Fulcrum Pro dla dodatkowej kontroli odrzutu, która jest niezbędna podczas strzelanin na duże odległości w Warzone 2.

Przyzwyczajenie się do używania karabinu szturmowego bez optyki może zająć trochę czasu, ale żelazny celownik TAQ 56 jest jednym z najlepszych w Warzone 2.

Jeśli chodzi o Vazneva, Booya wierzy, że to właśnie on sprawia, że ​​wyposażenie błyszczy: „Ta rzecz absolutnie konkuruje z innymi pistoletami maszynowymi w grze”. The Zapas Otrezatu, Uchwyt True-Tacoraz Laser FSS OLE-V sprawi, że Vaznev będzie tak żwawy, jak to tylko możliwe, dzięki dużym wzmocnieniom prędkości celowania w dół, prędkości ze sprintu do strzału, prędkości sprintu i szybkości celowania w chodzeniu.

Te załączniki w połączeniu z nadrzędną kontrolą, jaką zapewnia Wahadło Bruena oraz FSS Sharkfin 90 podnieś SMG do elitarnego statusu.

Jeśli chcesz wprowadzić trochę smaku Call of Duty League do Warzone 2, to kombinacja wyposażenia Booya TAQ 56 i Vaznev jest idealnym miejscem do rozpoczęcia.


Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź nową zawartość DMZ ogłoszoną na sezon 2 lub główne zmiany w cenach gotówki i kupowania stacji, które pojawią się w Warzone 2.

Źródło obrazu: Activision / FaZe BooyaŹródło : https://www.charlieintel.com/faze-booya-uses-pro-cdl-loadout-to-dominate-in-warzone-2/223556/