Fani Warzone podekscytowani po tym, jak zwiastun sezonu 6 unicestwia Stadion


Ujawniono nowy zwiastun Call of Duty: Warzone, sezon 6, a fani już się cieszą, ponieważ film pokazał, że POI na stadionie (i niektórych w centrum) zostały całkowicie zburzone.

Jeśli obawiałeś się, że wcześniej nie będzie zmian w Verdansk Integracja Warzone z CoD Vanguard, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. A jeśli jesteś jednym z wielu, którzy nie lubią UM-ów na Stadionie i Śródmieściu (ciekawe miejsca), mamy jeszcze lepsze wieści.

W zupełnie nowym kinie dla Warzone sezon 6, fani zauważyli, że Stadion zostaje wysłany do królestwa z gigantyczną eksplozją – tak wielką, że wydaje się spływać do Downtown.

Oznacza to, że jeszcze zanim dostaniemy nowa mapa Pacyfiku dzięki Vanguard wiele budynków w Verdansk może zostać wcześnie wyburzonych wraz z rozpoczęciem nowego sezonu 7 października.

Zwiastun Call of Duty: Warzone Sezon 6

Jak widać w oficjalnym tweecie Call of Duty, w nowym sezonie w grę wchodzi wiele elementów narracyjnych. Stitch, Adler i inni bawią się przerażającymi eksplozjami i zastrzykami, czerwonymi drzwiami i nie tylko, ale fani Warzone dopracowali się zmian architektonicznych.

Opublikowany na Twitterze, gracze zauważyli, że eksplozja napędzana przez Stitcha wydaje się wymazać Stadion z powierzchni Verdansk. Dodatkowo falujące wybuchy wdarły się w granicę Downtown, zanim klip się odciął.

Nic dziwnego, że stało się to ekscytującym aspektem dla fanów gry (lub byli fani którzy uważają, że Verdansk za bardzo się zestarzał).

Warzone Sezon 6: Stadion, zniszczone centrum miasta

Ogólnie większość odpowiedzi jest podekscytowana zmianami. Jeden z użytkowników zacytował tweeta z czystą radością: „oglądanie, jak stadion rozpada się na ziemię, sprawia mi przyjemność”, podczas gdy inny „GET IT OUTTA HERE” był jeszcze bardziej namiętny.

Mimo to, podczas gdy większość jest podekscytowana zmianą Verdansk, niektórzy są trochę melancholijni, że sezon 6 jest naszym ostatnim na mapie.

I jeden użytkownik podsumował to doskonale. Chociaż przejście Warzone na kolorową mapę Pacyfiku jest ekscytujące, trudno nie pamiętać dobrych czasów na Verdansk, gdzie „powstały wspomnienia”.

Source : https://www.dexerto.com/call-of-duty/warzone-fans-amped-new-season-6-trailer-obliterates-stadium-1664002/