Fani Warzone domagają się zmian w Combat Scout pośród „niezrównoważonej” meta profitu


Niektórzy fani Call of Duty: Warzone nadal chcą, aby Combat Scout został zmieniony, ponieważ są „zmuszeni” do używania Cold Blooded jako kontry, odbierając różnorodność wyposażenia.

W ciągu ostatniego roku Warzone przeszło dość drastyczne zmiany, a wiele z nich miało na celu wstrząsanie bronią i metą wyposażenia w Battle Royale.

Jedną z największych zmian było wprowadzenie dwóch profitów specyficznych dla Warzone – Combat Scout i Tempered – przy czym ta pierwsza stała się ogromną irytacją dla graczy, ponieważ zdradzała swoją pozycję po strzale, choćby na krótko.

Po wydaniu profit został nazwany „przerażającym” i „obezwładnionym” zarówno przez graczy, jak i twórców treści, a ich ręce zostały w zasadzie zmuszone do uruchomienia Cold Blooded jako twardej kontry. Mimo to nadal niepokoiło to fanów Warzone.

Treyarch/Activision

Meta Warzone stale się zmienia z każdą aktualizacją gry.

Profit Combat Scout jest nadal używany przez wielu graczy – mając prawie 30% współczynnik wyboru według statystyk z WZRanked – a skargi są nadal dość powszechne, nawet od tych, którzy korzystają z tego profitu w swoich ekwipunkach.

Redditor zfluffz ponownie poruszył temat mocy profitu, twierdząc, że nadal jest „OP”, niezależnie od wszelkich liczników, z których mogą korzystać gracze. „Zmuszanie do wybrania jednego profitu (do skontrowania) jest niezrównoważone. Na przykład, jak tłumiki są OP, ponieważ jesteś zmuszony ich używać w każdej konfiguracji, lub jak martwa cisza jest OP, ponieważ tylko jeden profit ją kontruje” – powiedzieli.

Niektórzy gracze szybko się zgodzili, a jeden zauważył, że profit daje graczom ofensywny impuls – którego prawdopodobnie nie potrzebowali – a inni twierdzą, że korzystanie z profitu za pomocą FMJ może być absurdalnie potężne.

Nie obchodzi mnie, co mówią boty, skaut bojowy jest OP af. Ten klip mnie zdenerwował i to ja to zrobiłem z CODWarzone

Oczywiście nie wszyscy zgadzają się z tym sentymentem i niezależnie od tego będą po prostu biegać z zimną krwią, ale z drugiej strony ma to związek z tym, że rzeczy stają się nieaktualne, ponieważ używasz tylko jednego profitu.

Nie wszyscy pójdą za meta i mogą nawet wybrać trzy mniej wybrane profity, ale jasne jest, że niektóre grupy graczy chcą wprowadzić przynajmniej pewne zmiany.Source : https://www.dexerto.com/call-of-duty/warzone-fans-demand-combat-scout-changes-amid-unbalanced-perk-meta-1667241/