Fani CoD marzą o kontynuacji Tranzit na skalę Warzone

Fani Call of Duty Zombies chcą mapy wielkości Warzone

W porównaniu do Call of Duty z 2013 roku, kiedy wypuszczono ruchomą mapę zombie TranZit i uznano ją za przełomową dla serii, przebyliśmy długą drogę.

Mapa zawierająca wiele lokalizacji przeniosła Zombie na nowy poziom, sprawiając, że autobus jeździł po mapie i zabierał nas do różnych lokalizacji, co w przypadku Outbreak zostało wypróbowane tylko raz, chociaż każdy obszar był niezgodny z poprzednim.

Jednak po tym, jak Zombie w Modern Warfare 3 pokazały, jak tryb gry nieumarłych może działać na tak dużą skalę, fani chcą teraz, aby TranZit powrócił do podobnego rozmiaru.

Proszę o kontynuację TranZita

Choć miała swoje wady, TranZit jest jedną z najbardziej ukochanych map wśród fanów Zombie, obok Die Reise, Shadows of Evil i Origins, do tego stopnia, że ​​fani odtwarzali TranZit na nowszych modelach tej serii.

Ale fani domagają się teraz kontynuacji i tym razem chcą czegoś bardziej skomplikowanego.

Możliwe pojawienie się mapy TranZit wielkości Warzone?

Cóż, przecieki już wykazały, że trwają prace nad kartą TranZit na przyszłość Zombie. Z poprzednich przecieków wynikało, że na horyzoncie zbliża się remastering TranZit i Chronicles 2, który nie jest mapą w pełnej skali, ale raczej ponownym wydaniem oryginału.

Może to nakręcić autobus i jeśli w 2024 r. ponownie okaże się skuteczny, Treyarch może ulec pokusie podjęcia czegoś na większą skalę w 2025 r. już drugi rok.

Niestety, może to zająć trochę czasu, jeśli ten pomysł kiedykolwiek stanie się rzeczywistością, ale nie jest to niemożliwe…

Źródło: www.ggrecon.com