Fani Call Of Duty: Warzone podpisują petycję o przywrócenie mapy Verdansk


Nie chodzi o pozbycie się mapy Caldera, ale o danie graczom wyboru, mówi petycja (zdjęcie: Activision)

Fani proszą o przywrócenie Call Of Duty: Warzone mapy Verdansk, mimo że najwyraźniej jest już na kartach.

Minął prawie rok od Activision zastąpiono mapę Verdansk Call Of Duty: Warzone mapą Caldera, w ramach promocji krzyżowej z Call Of Duty: Vanguard o tematyce II wojny światowej.

Oczywiście nie wszyscy byli tak otwarci na tę zmianę, a niektórzy gracze wciąż jeszcze nie przeszli. Do tego stopnia, że ​​z Call Of Duty: Modern Warfare 2 na horyzoncie przygotowali petycję o przywrócenie starej mapy.

Wspomniana petycja wprost wyjaśnia, że ​​nie każdemu podoba się temat II wojny światowej, a wielu woli używać nowoczesnej broni.

Dodaje jednak, że nie prosi też o usunięcie Caldery z gry. Zamiast tego, ci gracze chcą, aby ponownie pojawiła się opcja gry na mapie Verdansk przy użyciu nowoczesnej broni.

„Drogi Activision Blizzard, szanuj i doceniaj ogromne wsparcie, jakie od nas otrzymujesz. Wysłuchaj naszych życzeń i nie zmuszaj nas do gry, która nam się nie podoba. Wielu z nas rozważa rezygnację i czeka na wydanie MW2 w 2022 roku. Nie chcemy tego [sic]”, czytamy.

– Nie prosimy cię o zniszczenie Caldery. Prosimy po prostu o podanie nam opcji. Oddaj nam Verdansk i nowoczesną broń. Nazwij to „trybem klasycznym” lub cokolwiek uznasz za odpowiednie. To nasze jedyne życzenie w te święta.

Call Of Duty: Warzone Caldera

Czy jesteś fanem Caldery, czy też tęsknisz za Verdansk? (zdjęcie: Aktywacja)

Petycje Change.org wymagają co najmniej 15 000 podpisów, które mają być promowane przez stronę internetową, a w chwili pisania tego tekstu ta jest bardzo blisko, siedząc na ponad 14.500 podpisów.

Jednak nawet jeśli osiągnie 15 000, istnieje niewielka szansa, że ​​Activision zareaguje. Widzieliśmy kilka takich petycji i bardzo rzadko wywierają one jakikolwiek wpływ.

Petycja Sony o anulowanie Days Gone 2 zdołała zebrać ponad 150 000 podpisów, ponad 10 razy więcej niż to Call Of Duty. Ponieważ studio Sony Bend pracuje obecnie nad całkowicie oryginalną grą, jasne jest, że Sony po prostu całkowicie zignorowało petycję.

Petycja wydaje się również potencjalnie niepotrzebna, ponieważ pracownik Activision przypadkowo powiedział w kwietniu, że istnieją już plany przywrócenia Verdansk w aktualizacji z 2023 r.

Zakładając, że informacje są nadal dokładne, plan jest taki, że Verdansk będzie dostępny tylko dla „niektórych platform”, co sugeruje, że będzie dostępny wyłącznie na starszych konsolach i/lub mobilnej wersji Warzone.

Tymczasem Call Of Duty: Warzone 2 miało zawierać zupełnie nową mapę. Podczas gdy kontynuacja Battle Royale jest nadal zaplanowana na ten rok, oczekuje się, że Activision będzie nadal wspierać pierwszą Warzone, ponieważ nie wszyscy od razu przeniosą się do nowszej gry.

To powiedziawszy, wiemy również bardzo niewiele o Warzone 2 i nie widzieliśmy żadnej rozgrywki ani nawet zrzutów ekranu. Jedyne, co wiemy, to to, że rozwija go studio Modern Warfare 2 Infinity Ward.

Call Of Duty: Warzone jest dostępne na Xbox One, PlayStation 4 i PC.

Wyślij e-mail na adres gamecentral@metro.co.uk, zostaw komentarz poniżej i Śledź nas na Twitterze.

WIĘCEJ: Najnowszy wyciek Call Of Duty: Modern Warfare 2 pochodzi od graczy NFL

WIĘCEJ: Call Of Duty to „nic wyjątkowego” lub „musi mieć”, mówi Microsoft po zapłaceniu za to 50 miliardów funtów

WIĘCEJ: Call Of Duty straciło 50 milionów graczy od marca zeszłego roku

Śledź Metro Gaming na Świergot i napisz do nas na gamecentral@metro.co.uk

Aby ułatwić przesyłanie listów ze skrzynki odbiorczej i funkcji czytnika, bez konieczności wysyłania wiadomości e-mail, wystarczy skorzystać z naszej strony Prześlij materiały tutaj.

Więcej takich historii znajdziesz na naszej stronie o grach.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=cc67ac23c3ef4f1ebe4b8fc40707483e&url=https%3A%2F%2Fmetro.co.uk%2F2022%2F08%2F05%2Fcall-of-duty-warzone-fans-sign-petition-to-bring-verdansk-map-back-17135955%2F&c=7435940812321079976&mkt=fr-fr