Fani Call Of Duty pozostawili podziw, gdy Warzone Gamer robi raz w życiu strzał w powietrzu


Warzone to intensywny tytuł, który wymaga niesamowitych umiejętności, aby opanować swoje mapy i, co ważniejsze, sztukę dominacji. Ale łatwiej powiedzieć niż zrobić dla większości graczy, którzy mają problemy w wielu meczach.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany poniżej tej reklamy

Jest jednak jeden gracz, który nie tylko jest dobry w zdobywaniu szalonych zabójstw w Call of Duty Warzone, ale robi to w bardzo zapierający dech w piersiach sposób, delikatnie mówiąc. Ostatnio ten gracz dokonał rzadkiego wyczynu w Battle Royale, robiąc coś, o czym inni mogą tylko pomarzyć.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany poniżej tej reklamy

Gracz Warzone strzela z kuszy, wykonując odwróconą beczkę, zmieniając siedzenie w samolocie!

Dla wielu zagorzałych graczy Call of Duty bardzo intensywna i bezwzględna bitwa royale jest znana jako wirtualna arkada, w której przetrwanie staje się trudnym zadaniem. To dlatego, że ciągle rzuca cię w konfliktowe sytuacje z graczami, którzy mogą być lepsi pod względem imponujących umiejętności gry. Dla zwykłej osoby grającej w Warzone można to po prostu nazwać koszmarem gry wieloosobowej.

Są też tacy gracze, którzy próbują ulepszać swoją taktykę i umiejętności z każdym meczem. Nie obchodzi ich, ile czasu zajmie im opanowanie sztuki zabijania w Warzone, po prostu stają się coraz lepsi. W końcu nadchodzi czas, kiedy osiągają poziom doskonałości.

NURKUJ GŁĘBIEJ

Fani Call of Duty pozostawili podziw, gdy Warzone Gamer robi raz w życiu strzał w powietrzu

5 najlepszych miejsc, w których fani Call of Duty Warzone powinni wpaść w nowej fortunie
Zachowaj mapę

1 dzień temu

Pasuje to trafnie w przypadku użytkownika Warzone Kusza Mike, jak wiadomo na Twitterze. Ten gracz opublikował niedawno krótki film ze swojej sesji rozgrywki w Battle Royale, ale nie był to zwykły klip. Najwyraźniej temu graczowi udało się zostać pierwszym graczem Warzone, który wykonał odwróconą beczkę w samolocie, aby dokonać zabójstwa zamieniając siedzenie.

Teraz brzmi to dość szalenie, aby każdy mógł uwierzyć, ale to prawda, patrząc na sam klip. Crossbow Mike jest znany z tego, że dzięki swojemu talentowi w grach Call of Duty przenosi sprawy na wyższy poziom. Polega bardziej na używaniu kuszy niż na karabinie snajperskim.

Tymczasem gracze w mediach społecznościowych szybko zareagowali na tę wyjątkową rozgrywkę. Większość użytkowników była zachwycona najlepszymi umiejętnościami Crossbow Mike’a w Warzone. Spójrz na niektóre z najlepszych reakcji poniżej.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany poniżej tej reklamy

Jakie są twoje przemyślenia i opinie na temat tego zadziwiającego wyczynu? Czy kiedykolwiek próbowałeś zrobić coś podobnego podczas wchodzenia do meczu?

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany poniżej tej reklamy

Nie zapomnij podzielić się swoimi poglądami. Daj nam znać w komentarzach.

OBEJRZYJ TĘ OPOWIEŚĆ: Top 5 Gry Call of Duty cały czas

Źródło : https://newslanes.com/2022/07/06/call-of-duty-fans-left-awestruck-as-warzone-gamer-makes-once-in-a-lifetime-shot-in-the-air/