Fani Call of Duty domagają się powrotu Verdansk wraz z Warzone OG

Fani błagają, aby Verdansk powrócił do Warzone OG

Fani Call of Duty chcą, aby Activision poszło w ślady Fortnite i od pierwszego dnia przywróciło Verdansk z zawartością dla Warzone OG.

W tej chwili fani Fortnite wracają do Rozdziału 1 w specjalnym sezonie zatytułowanym „Fortnite OG”. Ta aktualizacja nie tylko przywraca starą, ulubioną mapę fanów, ale także zmienia łupy, aby dostosować je do wersji z 2018 roku.

Powiedzieć, że gracze zareagowali dobrze, byłoby niedopowiedzeniem. W Battle Royale w ciągu jednego dnia zarejestrowało się najwięcej graczy – do gry zalogowało się ponad 44,7 miliona graczy!

Powrót do prostszych czasów

Gracze Warzone dostrzegają ogromny sukces Fortnite OG i chcą, aby Battle Royale od Activision poszło ich śladem.

„Fortnite OG udowadnia, że ​​potrzebujemy „Warzone OG” – pisze użytkownik Reddita Street_Original5163.

Pomysł zagrania w wersję Warzone wyglądającą tak, jak w dniu premiery, jest z pewnością atrakcyjny. Jednak w Warzone 2 może to nie być możliwe bez poważnej pracy.

Wielu fanów uważa, że ​​integracje z późniejszymi tytułami, takimi jak Cold War i Vanguard, zrujnowały Battle Royale i od lat nawołują do powrotu do korzeni.

Krótka historia Werdanska

Warzone wystartowało 10 marca 2020 roku i szybko odniosło ogromny sukces, z 50 milionami pobrań w pierwszym miesiącu i ponad 100 milionami zarejestrowanych graczy w pierwszym roku.

Gra została uruchomiona z pojedynczą mapą Verdansk, która została stworzona przez Infinity Ward i Raven Software wraz z Modern Warfare 2019.

I chociaż gra w tę kartę początkowo sprawiała dużo frajdy, w przypadku niektórych fanów jej atrakcyjność szybko osłabła.

Wreszcie, prawie dwa lata po premierze Warzone, Activision wypuściło nową mapę: Caldera.

Czy Warzone OG naprawdę by działało?

Nie ma wątpliwości, że Warzone OG przyciągnie wielu graczy do Call of Duty Battle Royale. Oczywiście, że tak – o powrót Werdanska postulowano już od jakiegoś czasu.

To powiedziawszy, powrót do Warzone OG może nie być możliwy. Oryginalna aplikacja Battle Royale jest teraz martwa i pogrzebana, a Activision całkowicie zamknęło Warzone 1 21 września 2023 r.

Uważamy, że nawet gdyby zmartwychwstała, wielu fanów przeocza pewne istotne kwestie. Patrząc przez różowe okulary taktyczne, łatwo zapomnieć, ile skarg było wówczas na Verdansk.

Źródło: gamingintel.com