Fan Warzone wpada na pomysł wyposażenia trolla, aby ulepszyć wydarzenie Numbers w grze


Kreatywny fan Call of Duty: Warzone wymyślił sprytny sposób na przekształcenie negatywu w pozytyw. Biorąc pod uwagę wszystkie frustracje związane z wydarzeniami związanymi z liczbami w sezonie 5, Redditor wymyślił nowy pomysł na sprzęt, który może naprawdę zadziałać.

Wydarzenie Liczby Sezonu 5 nie było szczególnie lubiane przez większość graczy. Niektórzy uważali, że to nudne i pozbawione wyobraźni, inni twierdzili, że głośność jest zbyt głośna, a wielu po prostu uznało to za irytujące.

Ale wiesz, co jeszcze jest denerwujące? Granaty błyskowe i granaty ogłuszające. Z wyjątkiem tego, że faktycznie mają być frustrujące, co sprowadziło „najlepszego sprzedawcę” Reddita na interesującą ścieżkę.

Zamiast siedzieć w bólu, pracować nad ściszeniem głośności słuchawek, speler poszedł naprzód i zaczął się zastanawiać. Jeśli wydarzenie Liczby jest nieumyślnie denerwujące, a określony sprzęt w grze celowo denerwuje, istnieje szansa na synergię.

Fan Warzone zamienia wydarzenie Numbers w sprzęt w grze

Mam okropne pomysły na grę: Przedstawiamy Granat Liczb z CODWarzone

Speler przedstawił swoją nową koncepcję na Reddit pod prostym tytułem: „Mam okropne pomysły na grę: Przedstawiamy granat liczbowy”.

Tysiące głosów za i setki komentarzy później, jasne jest, że granat trafił w sedno (na szczęście nie był potrzebny gaz paraliżujący). Dowodzi to, że proste pomysły mogą zachęcić ludzi do rozmowy, ponieważ speler po prostu skopiował i wkleił wydarzenie do wybuchowej kapsuły.

Aktywacja

Granaty ogłuszające są bardzo irytujące, ale powinny być.

Jak napisano w opisie sprzętu w grze, granat liczbowy działałby podobnie jak jego imiennik: „Ogłusza wroga jakimś facetem mówiącym liczby i zamazuje jego wizję jakimś gównem matrycowym, które znaleźliśmy”.

Porozmawiaj o skutecznym sposobie trollowania przeciwników, może być nawet silniejszy niż dotychczasowe metody.

W komentarzach ludzie grali po obu stronach spektrum. Podczas gdy niektórzy nazywali spelera „Szatanem” i twierdzili, że natychmiast wyjdą z gry, jeśli zostaną trafieni granatem liczbowym, inni powiedzieli, że nie będą mogli go wyposażyć.

Ale dla tych, którzy są zirytowani pomysłem i ogólnie wydarzeniem, speler dodał miły akcent. Na nadzie znajduje się kod QR, a kiedy go zeskanujesz, zostaniesz sprowadzony do strona WebMD: „Jak radzić sobie z emocjami utraty słuchu”.Source : https://www.dexerto.com/call-of-duty/warzone-fan-comes-up-with-troll-equipment-idea-to-weaponize-numbers-event-in-game-1665776/