Fallout x Call Of Duty: pakiet typu „pay to win”?

Niedawno wydany najnowszy crossover Call of Duty zawiera Fallouta. Dzięki nowemu pakietowi gracze mogą kupić skórki Vault Dweller dla Task Force 141, plany broni i nie tylko. Chociaż większość dostępnych przedmiotów to zabawne hołdy dla Fallouta, jeden z planów zawiera dodatek, który może złamać META.

Pakiet Fallouta może być opłacalny, aby wygrać

W tym momencie gracze Modern Warfare 3 i Warzone są zaznajomieni ze schematami broni. Warianty te obejmują nową skórkę tematyczną broni i zazwyczaj są wstępnie wyposażone w określone dodatki. Broń oferowana w pakiecie Fallout Vault Dweller właśnie to robi. Problem leży w planie HRM-9, zwanym Dezintegratorem Atomowym. Ta broń jest dość standardowa, stworzona z myślą o rozgrywce na duże odległości, której gracze mogą się spodziewać w Warzone. Istnieje jednak dodatek, który daje graczom wyraźną przewagę konkurencyjną.

Mieszkańcy Krypty zyskują dostęp do Ekskluzywnej Optyki

Dzięki pakietowi mieszkańców Krypty gracze mają dostęp do nowego wariantu FSS Spectre Microtherm. Dzięki tej optyce o małym powiększeniu wykrywanie celu namierzającego ciepło, widoczne w celownikach termowizyjnych, odbywa się za pomocą mniejszego mocowania niż standardowy celownik holograficzny. Jednak załącznik generalnie nie ma większego zastosowania w MW3 i Warzone. Dzieje się tak dlatego, że obraz ADS jest czarno-biały i nieco rozmazany. Wrogowie są podświetleni jaśniejszą bielą niż wszystko inne, ale nadal jest to dość dyskretne.

Wersja tej optyki dołączona do Dezintegratora Atomowego Blueprint to zmienia. Dzięki temu dodatkowi kolory nie są tak bardzo przytłumione, a wrogowie wyróżniają się zieloną poświatą. Jak pokazuje powyższe porównanie, znacznie łatwiej jest dostrzec cele. Gracze, którzy zakupią ten pakiet, mogą również używać tej konkretnej wersji dodatku na dowolnej broni, dla której dostępny jest FSS Spectre Microtherm. Miejmy nadzieję, że Sledgehammer Games osłabi ten dodatek, zanim pakiet Fallouta wyrządzi zbyt duże szkody META w MW3.

Źródło: www.bing.com