Esports World Cup ogłasza współpracę z Esports Awards.

Esports World Cup dodaje zawody „Call of Duty: Modern Warfare III” i „Call of Duty: Warzone”

Trzyletnia współpraca z Esports Awards

Fundacja Esports World Cup Foundation i Esports Awards ogłosiły trzyletnie partnerstwo, które zapewnia najbardziej prestiżową na świecie ceremonię wręczenia nagród e-sportowych i platformę podczas Esports World Cup, największego na świecie festiwalu gier wideo, zaplanowanego na lato w Riyadzie. Ceremonia wręczenia nagród Esports Awards 2024 odbędzie się 24 sierpnia w Riyadzie podczas wieczoru galowego, którego celem będzie uhonorowanie najlepszych w e-sporcie z całego świata, a także uhonorowanie klubów, sportowców, twórców treści, gier i nie tylko.

Od momentu powstania w 2015 r. nagrody Esports Awards zyskały reputację dzięki uznawaniu doskonałości w e-sporcie na całym świecie i wspieraniu inicjatyw związanych z rozwojem branży. W ciągu ostatniej dekady rozrosła się z przyjęcia w Londynie do globalnej organizacji nagród i de facto organu odpowiedzialnego za rozpoznawanie e-sportu. „Od swoich początków w 2015 roku nagrody Esports Awards zyskały reputację dzięki swojej roli w odkrywaniu doskonałości w tej dziedzinie i wspieraniu wysiłków rozwojowych w branży. W ciągu ostatniej dekady wydarzenie to rozrosło się z kolacji w Londynie do prestiżowej, znanej na całym świecie organizacji przyznającej nagrody.

Globalne święto e-sportu

Esports World Cup rozpoczyna się 3 lipca w Riyadzie i sprawi, że miasto stanie się centrum emocji związanych z e-sportem i kulturą gier na osiem tygodni. Fani będą mogli być świadkami akcji na Boulevard City podczas 20 mistrzostw gier, w których pula nagród pieniężnych wyniesie ponad 60 milionów dolarów, co będzie największą kwotą w historii e-sportu. Podczas Pucharu Świata w Esportach odbędą się także wydarzenia festiwalowe, w tym liczne atrakcje związane z grami, turnieje społecznościowe, obchody popkultury, międzynarodowe doświadczenia i nie tylko.

Dzięki temu partnerstwu nagrody Esports Awards będą platformą dla wydarzeń takich jak Life Achievement Blender, wydarzenie Red Carpet, Esports Village i sama ceremonia wręczenia nagród. Fani będą mogli głosować na finalistów nagrody po ich ogłoszeniu 27 czerwca. Od momentu powstania w 2015 r. nagrody Esports Awards zyskały reputację dzięki uznawaniu doskonałości w e-sporcie na całym świecie i wspieraniu inicjatyw związanych z rozwojem branży.

Źródło: www.bing.com