Esports World Cup dodaje „Call of Duty: Modern Warfare III” i „Call of Duty: Warzone” – szczegóły

Esports World Cup dodaje zawody „Call of Duty: Modern Warfare III” i „Call of Duty: Warzone”

Fundacja Esports World Cup Foundation i Esports Awards ogłosiły trzyletnie partnerstwo, które zapewnia najbardziej prestiżową na świecie ceremonię wręczenia nagród e-sportowych i platformę na Esports World Cup, największym festiwalu gier wideo z całego świata, zaplanowanym na lato w Riyadzie. Ceremonia wręczenia nagród Esports Awards 2024 odbędzie się 24 sierpnia w Riyadzie podczas wieczoru galowego, którego celem będzie uhonorowanie najlepszych w e-sporcie z całego świata, a także uhonorowanie klubów, sportowców, twórców treści i nie tylko. To partnerstwo gwarantuje, że nagrody Esports Awards będą platformą dla takich przeżyć, jak mieszanka osiągnięć życia, wydarzenie na czerwonym dywanie, wioska e-sportowa i ceremonia wręczenia nagród.

Fani będą mogli głosować na finalistów, a nagrody zostaną ogłoszone 27 czerwca. Od momentu powstania w 2015 r. nagrody Esports Awards zyskały reputację dzięki uznawaniu doskonałości w e-sporcie na całym świecie i wspieraniu inicjatyw mających na celu rozwój branży. W ciągu ostatniej dekady rozrosła się z prostego przyjęcia w Londynie do globalnej organizacji przyznającej nagrody i popularnej platformy służącej do rozpoznawania e-sportu. Globalna impreza z czerwonym dywanem odbyła się w Londynie, Dallas i Las Vegas, a teraz po raz pierwszy zawita do Arabii Saudyjskiej.

W zeszłym roku prestiżowa ceremonia przyciągnęła ponad 22 miliony widzów, a niektóre z największych marek, sportowców i wydawców zdobyły 30 nagród w kategoriach: rozrywka, przemysł, kreatywność, profesjonaliści, talent na antenie i naukowcy. Wydarzenie to zdobyło nawet rekord Guinnessa w kategorii największego cyfrowego ekranu gier wideo, gdy gwiazdy WWE i legendy gier wideo grały w Pac-Mana na ekranie o powierzchni 100 000 stóp kwadratowych.

Świat e-sportu w centrum uwagi

„Współpraca z Esports World Cup pozwala nam zapewnić jeszcze bardziej wyjątkowe doświadczenia naszym nominowanym, gościom i widzom” – powiedział Michael Ashford, dyrektor generalny Esports Awards. „Nagrody Esports zawsze miały na celu świętowanie niesamowitych osiągnięć w e-sporcie, więc naturalnie uznaliśmy możliwość współpracy z EWC w Riyadzie za świetną okazję.

Bliski Wschód jest domem dla jednej z najbardziej tętniących życiem i pełnych pasji społeczności e-sportowych na świecie i jestem podekscytowany możliwością po raz pierwszy udostępnienia tego regionu nagród. Z niecierpliwością czekam na tegoroczną ceremonię, która moim zdaniem będzie najbardziej imponująca i niezapomniana w historii. »

Konkurs na wysokim poziomie

Ralf Reichert, dyrektor generalny fundacji Esports World Cup Foundation, powiedział: „Gospodowanie nagród Esports Awards w Riyadzie wzbogaca Puchar Świata w e-sporcie, jednocząc świat w celu upamiętnienia doskonałości w e-sporcie. Tutaj możemy wesprzeć nagrody Esports Awards jako cenny pomost pomiędzy publicznością ze Wschodu i Zachodu. Esports Awards to fantastyczna gala, która składa hołd graczom z globalnego ekosystemu e-sportu, doceniając nie tylko wielkość w rywalizacji, ale także wielkość w produkcji, transmisji, przywództwie, kreatywnym projektowaniu i nie tylko.

Nie mogę się doczekać tegorocznej gali Esports Awards w Riyadzie i świętowania najlepszych w e-sporcie. »

Źródło: www.bing.com