Ekspert Warzone twierdzi, że ten pistolet maszynowy zabija tak szybko, że „nic się nie zbliża”


Gracze Warzone zawsze szukają kolejnego potężnego pistoletu maszynowego, który może usunąć graczy w mgnieniu oka, a topowy gracz IceManIsaac znalazł taki, który zabija tak szybko, że „nic się nie zbliża”.


Warzone Season 5 Reloaded ponownie wstrząsnęło metą, wprowadzając mnóstwo wzmocnień i osłabień broni, ale pistolety Vanguard wciąż są na szczycie. Streamerzy, tacy jak Swagg, wychwalali CX-9, ale ekspert IceManIsaac twierdzi, że istnieje inny pistolet maszynowy, który ma najszybszy czas do zabicia o milę.

Isaac nazywa Typ 100 „najszybciej zabijającą bronią z bliska” z „absurdalnym” TTK. Porównując go do wszystkich opcji meta, w tym PPSh-41, MP5, Marco i Blixena, powiedział, że „nic nie zbliża się do Typu 100”.

Nazywając broń „kodem do oszukiwania”, wyjaśnił, że „jeśli jestem z tobą w budynku, jest to dla mnie darmowa wygrana”.

IcemanIsaac ostrzega, że ​​broń jest tak naprawdę tylko do grania w solówki, ponieważ 36 okrągłych magazynków szybko się wyczerpie podczas walki z pełnym oddziałem. Jeśli grasz w zwartej drużynie lub w solówkach, nie potrzebujesz pistoletu maszynowego z ogromnym magazynkiem — „to jest to, czego potrzebujesz w swoich rękach, wygrasz swoje 1v1”.

Używając Type 100 w Solo, Isaac zapewnił sobie imponującą wygraną 25 zabójstw, a oto wyposażenie, którego używał razem z Cooper Carbine.

IceManIsaac Type 100 wyposażenie

  • Pysk: Wzmacniacz odrzutu
  • Beczka: Warubachi 134mm szybki
  • Optyczny: Reflektor łupkowy
  • Magazyn: Składanie uchwytu Warubachi
  • Pod beczką: M1941 Zatrzymanie dłoni
  • Czasopismo: .30 rosyjskie krótkie 36 okrągłe magazynki
  • Amunicja: Poddźwiękowy
  • Tylny uchwyt: Klejony uchwyt
  • Akcydens: Flota
  • Profit 2: Szybki

Wyposażenie Typ 100 IceManIsaaca zostało stworzone, aby zapewnić „absurdalne” TTK wraz z dużą mobilnością, dzięki czemu strzelaniny 1 na 1 są łatwe.

The Wzmacniacz odrzutu oraz Warubachi 134mm szybki są niezbędne do wprowadzenia szybkiego TTK, znacznie zwiększając szybkostrzelność broni. A później Składana kolba Warubachi Grip, Klejony uchwyt, Flotaoraz Szybki znacznie poprawić jego mobilność.

The M1941Zatrzymanie ręczne utrzymuje to pod kontrolą, .30 rosyjskie krótkie 36 okrągłe magazynki zwiększyć jego obrażenia, a Poddźwiękowy amunicja ukrywa swoje strzały na mini mapie.


Jeśli szukasz podstawowej broni do jazdy z Type 100, koniecznie sprawdź, jak odblokować nowy LKM Lienna 57 i jego najlepsze wyposażenie Warzone.

Źródło obrazu: ActivisionŹródło : https://charlieintel.com/warzone-expert-claims-this-smg-kills-so-fast-that-nothing-comes-close/203367/