Niedoceniany karabin bojowy SO-14 na Ashika Island – ekspert Warzone 2 podpowiada.

Ekspert Warzone 2 ujawnia niedoceniany karabin idealny do Ashika Island po wzmocnieniach

WhosImmortal, ekspert Call of Duty, zwrócił uwagę na niedocenianą broń, która jest idealna do eliminowania graczy na wyspie Ashika po wzmocnieniach w aktualizacji Reloaded sezonu 3. Aktualizacja przyniosła mnóstwo zmian do Warzone 2, a wiele broni otrzymało znaczne wzmocnienia i osłabienia, a także zupełnie nowe bronie, takie jak GS Magna i FTAC Siege.

SO-14 – niedoceniany karabin bojowy

Karabin bojowy SO-14 ma obecnie niski wskaźnik wybierania wynoszący 0,1%, ale WhosImmortal twierdzi, że jest to „idealny” wybór dla wyspy Ashika po wzmocnieniach. WhosImmortal wyjaśnił: „Ustawiasz tę rzecz w trybie pełnej automatyki, a potem zamierzasz niszczyć. Zwłaszcza tutaj, na wyspie Ashika, gdzie broń jest bardziej oparta na średnim dystansie”.

Wyposażenie SO-14 według WhosImmortal’a

  • Pysk: Sakin Bieżnik-40
  • Podlufa: Chwyt Edge-47
  • Amunicja: 7,62 Wysoka prędkość
  • Czasopismo: 50 okrągłych bębnów
  • Optyczny: Cel OP-V4

Używanie SO-14 w trybie automatycznym zwiększa odrzut, więc WhosImmortal wyposaża Sakin Bieżnik-40 kaganiec i Chwyt Edge-47 żeby to opanować. Gdy to zrobisz, możesz użyć Cel OP-V4 optyczny, aby z dużą dokładnością wyłapywać odległych wrogów.

Przechodząc do wyboru amunicji, tzw 50 okrągłych bębnów zapewnia wystarczającą ilość amunicji, aby wyeliminować wielu wrogów przed koniecznością przeładowania. Wreszcie, 7,62 Wysoka prędkość naboje zwiększają prędkość pocisku, dzięki czemu możesz przebijać się przez wrogów.

Wzmocnienia SO-14 w aktualizacji Reloaded sezonu 3

Aktualizacja Reloaded sezonu 3 wzmocniła minimalne uszkodzenia pancerza SO-14, mnożnik dolnej części tułowia, minimalne uszkodzenia pancerza i maksymalne uszkodzenia. Nie zapomnij więc wypróbować tego potężnego karabinu bojowego w Warzone 2.

Źródło: Charlie Intel.