Ekspert Warzone 2 ujawnia „najlepszą kompilację TTK” z bliskiego zasięgu, która jest tak dobra, jak meta Fennec


Opublikowany: 2023-01-22T12:17:09

Zaktualizowano: 2023-01-22T12:17:18

Weteran Warzone 2, WhosImmortal, ujawnił nową wersję Chimery, która, jak twierdzi, ma „najlepszy TTK” z bliskiej odległości, porównywalny nawet z Fennekiem, który jest obecnie meta-gunem do walk na krótkim dystansie.

Pomimo obecności w grze od połowy grudnia 2022 r., Chimera nie była zbyt często wykorzystywana przez graczy Warzone 2. Według rankingu WZ ta broń miała na początku stycznia współczynnik wybierania 1,6%.

Wydaje się jednak, że coraz więcej osób dostrzega potencjał tego karabinu szturmowego bliskiego zasięgu, ponieważ broń ta zyskuje na popularności, osiągając prawie 3% wskaźnik wybierania na dzień 18 stycznia.

WhosImmortal, ekspert w tworzeniu zawartości Warzone 2, twierdzi, że ta broń może nawet konkurować z absolutnie dominującym pistoletem maszynowym, Fennec. Jego wideo z 21 stycznia zawiera szczegółowe informacje na temat konkretnej wersji, którą miał na myśli ten weteran Call of Duty.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Znacznik czasu – 9:07

Warzone 2 „najlepsza wersja Chimery TTK”.

„Dostajesz tutaj niezłą równowagę kontroli i szybkości, dzięki czemu ta rzecz jest oczywiście absurdalnie spójna” – powiedział WhosImmortal, prezentując broń. Twórca zawartości dodał następnie: „I jak widzieliśmy, jego TTK może nawet teraz obronić się przed Fennekiem. A więc świetny, świetny wybór z bliskiej odległości.

Pełna personalizacja wygląda następująco:

  • Podlufa: Rozpruwacz FTAC 56
  • Beczka: 6,5-calowy EXF Vorpal
  • Laser: VLK LZR 7MW
  • Magazyn: 45 okrągły magazynek
  • Chwyt tylny: Uchwyt Bruena Flash

Interesującą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest użycie lufy, załącznika, z którego zwykle rezygnuje wielu twórców treści do Warzone 2 na rzecz kagańca. Ale WhosImmortal uważa, że ​​​​wspaniale jest mieć kombinację zasięgu obrażeń i mobilności.

Gracze zainteresowani wypróbowaniem tego schematu Chimery powinni wesprzeć swoją broń główną bliskiego zasięgu opcją dystansową, taką jak lekki karabin maszynowy RPK lub karabin bojowy TAQ V.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniuŹródło : https://www.dexerto.com/call-of-duty/warzone-2-expert-reveals-best-ttk-close-range-build-thats-as-good-as-the-meta-fennec-2039626/