Druga mapa Warzone 2 może być ukryta w Modern Warfare 2


Call of Duty: Warzone 2druga, niezapowiedziana mapa może być ukryta wewnątrz Call of Duty: Modern Warfare II. Call of Duty: Warzone rozpoczęła się na początku 2020 roku, zaraz po rozpoczęciu pandemii COVID-19. Gra była ogromną sensacją, ponieważ była to darmowa i zabawna gra, w której ludzie mogli się bawić, gdy tkwili w środku. Pomimo sukcesu gry, wielu krytykowało brak różnorodności w środowiskach. Minęły prawie dwa lata, zanim gra miała nową mapę Battle Royale. Mimo że istniała mniejsza mapa, a oryginalna mapa została zaktualizowana, wielu uważało, że powinno być ich więcej. Wygląda na to, że Raven i inne zespoły stojące za grą Battle Royale wzięły to sobie do serca, ponieważ być może już zorientowali się, jak wygląda druga mapa.

Insider Gaming poinformował, że uważa, że ​​znalazł drugą mapę dla Call of Duty: Warzone 2 w Call of Duty: Modern Warfare II misja kampanii zatytułowana „El Sin Nombre”. W misji gracze infiltrują posiadłość należącą do przywódcy kartelu i najwyraźniej za Diego znajduje się stół, zanim go zabijesz, na którym znajduje się mapa przypominająca mapę Battle Royale. Plotka głosi, że druga mapa gry nazywa się Las Almas, ogromne meksykańskie miasto z budynkami, górami i rzekami występujące w kampanii. W oparciu o to, co widzieliśmy w tym mieście w kampanii, ma ono duży potencjał do wszelkiego rodzaju bitew taktycznych.

(Zdjęcie: Insider Gaming)

Biorąc pod uwagę, że widzieliśmy tylko trochę pierwszego Strefa wojny 2 mapa, prawdopodobnie minie trochę czasu, zanim zobaczymy drugą. Call of Duty: Warzone 2 jest kilka tygodni od wydania i nie jest jasne, w jaki sposób Raven i Infinity Ward planują to wesprzeć. Wygląda na to, że programista zaczyna od zera, więc może zastosować wszystkie lekcje wyciągnięte z pierwszej gry.

Call of Duty: Warzone 2 zostanie wydany na Xbox One, Xbox Series X|S, PS4, PS5 i PC 16 listopada. Co chcesz zobaczyć w nowym Warzone? Daj znać w komentarzach lub napisz do mnie Twitter @Cade_Onder.

Źródło : https://comicbook.com/gaming/news/call-of-duty-warzone-2-las-almas-map-modern-warfare-2/