Dr Disrespect wysadza solówki Warzone za „niewiarygodne” problemy z zatrzymaniem zasilania


Wąsaty indywidualista YouTube Dr Disrespect zaatakował Solos Warzone, krytykując ich za Stopping Power i uderzając w Raven za „nie myślenie” o ich grze.

Od czasu jego zjadliwego – i wciąż dziwnie nieprzejrzystego – odejścia z Twitcha, obserwatorzy dr Disrespect na YouTube pokochali jego różnorodność treści, widząc, jak jego czas dzieli się między Warzone, Apex Legends, a ostatnio Hunt: Showdown.

30 września Doc przeprowadził klasyczną strukturę streamów – przełączał się między trzema, aż osiągnął w sumie zwycięstwo.

Jednak podczas jego pobytu w Verdansk, dwukrotnie rozładowano Warzone z powodu problemów solowych i „braku myślenia” Ravena, jeśli chodzi o radzenie sobie z tym trybem.

Aktywacja

Tryb solo Warzone stał się niezwykle popularny od czasu premiery gry.

Krążąc po Downtown, Doc znalazł się pod ciężkim ostrzałem wroga dzierżącego pistolet maszynowy TEC-9 i pomimo jego najlepszych wysiłków został szybko wyeliminowany.

Kamera zabójstwa ujawniła, że ​​wróg używa Mocy Powstrzymującej, która wydawała się być ostatnią kroplą.

— Ma moc powstrzymującą — wybuchnął. „O mój Boże! Tak jak ta wymiana, to nie ma kurwa sensu. Jest wszędzie, ma moc powstrzymującą. Niewiarygodny człowiek. Pieprzona gra jest do bani. Mówiłem to wiele razy i będę to powtarzał, ma potencjał, aby być naprawdę niesamowitym doświadczeniem solo, ale ponieważ nie jest to przemyślane w studiu, nie myślą o tym… to po prostu najgorsze solo BR doświadczenie.”

Znacznik czasu: 2:57:45

Pomimo frustracji i eksplozji, Doktorek powiedział, że wystarczy „kilka” poważnych zmian, aby przywrócić solowe doświadczenie z powrotem do pozytywów.

To, co podkreślił, to „brak myślenia” Ravena, jeśli chodzi o Warzone, i przystosowanie BR specjalnie do solówek.

To nie pierwszy raz, kiedy Stopping Power został skrytykowany, a wielu twórców treści preferuje Iron Trials 84′; tryb, który nie obejmuje funkcji Stopping Power ani Dead Silence. Nie jest to jednak jeszcze tryb stały.Source : https://www.dexerto.com/call-of-duty/dr-disrespect-blasts-warzone-solos-for-unbelievable-stopping-power-problems-1666731/