Dr Disrespect uderza w swoją konfigurację w grze Rage Over Call of Duty: Warzone Aim Assist


Dr Disrespect ma mało cierpliwości do Call of Duty: Warzone, i było to widoczne na pełnym ekranie, gdy streamer był partnerem Tima „TimTheTatmana” Betara w programie BoomTV „Ostatni taniec w Verdansk”. Serpentyny nie poszły tak gorąco, zajmując ostatnie miejsce w pierwszej rundzie kwalifikacji. Podczas meczu z Thomasem „Tommey” Trewrenem i Almondem, którzy zajęli pierwsze miejsce w rundzie, widzowie zostali potraktowani klasycznym tangensem Dr Disrespect. Po rozmowie o Almond, Dr Disrespect został usunięty zaledwie sekundę później, co dwa razy przypisano funkcji wspomagania celowania w grze. Wściekły, streamer zerwał się z krzesła, zadając solidny cios swojej konfiguracji.

„Jestem tak chory i zmęczony, człowieku! Słuchaj Timmy, mówię ci teraz, jestem tak chory i zmęczony tym pieprzonym tandetnym a ** celowaniem asystującym w grze krzyżowej” Dr Brak szacunku krzyknął do swojego partnera.

Wspomaganie celowania to podstawa większości strzelanek FPS, a Call of Duty: Warzone nie jest wyjątkiem. Funkcja oferuje wiele ustawień czułości w Strefa wojnyi mogą być regulowane przez osoby grające na kontrolerze. Oczywiście niektórzy gracze mają silne opinie na temat jego użycia i wszelkich korzyści, jakie może zapewnić użytkownikom.

Dr Disrespect często miał problem z asystą celowania w grze, a także z szeregiem innych elementów Call of Duty: Warzone. W rzeczywistości podczas transmisji w zeszłym miesiącu dr Disrespect szczegółowo opisał, w jaki sposób całkowicie stracił zainteresowanie Call of Duty: Warzone, dzieląc się nudą z mapą i rozgrywką w grze. Streamer ma skłonność do dramatyzmu i Strefa wojny nie jest to pierwsza gra, która przez lata zdobyła jego gniew. Podczas gdy gra otrzyma nową mapę w przyszłym miesiącu, nie wydaje się, aby pomoc celowania była dostępna w najbliższej przyszłości, więc Dr Disrespect będzie musiał sobie z tym poradzić.

Call of Duty: Warzone jest obecnie dostępny na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i PC. Możesz sprawdzić całą naszą poprzednią relację z gry tutaj.

Czy dobrze się bawiłeś? Call of Duty: Warzone? Co myślisz o asyście celowania? Daj nam znać w komentarzach lub udostępnij bezpośrednio na Twitterze pod adresem @Marcdachamp rozmawiać o wszystkich sprawach związanych z grami!

[H/T: Dexerto]

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=45D7CAE0FD774291863B6A71D90A76E6&url=https%3A%2F%2Fcomicbook.com%2Fgaming%2Fnews%2Fdr-disrespect-punches-setup-call-of-duty-warzone-aim-assist-loss-verdansk%2F&c=15181234677146253788&mkt=fr-fr