Dr Disrespect uderza swoją konfigurację nad asystą celowania w „Warzone”


Dr Disrespect był tak wściekły z powodu asystowania przy celowaniu Call Of Duty: Warzone że uderzył w swój zestaw do gry.

Jak donosi Dexerto, popularny streamer YouTube Herschel „Dr Disrespect” Beahm grał ostatnio w grę Strefa wojny z innym streamerem TimTheTatmanem, gdy doszło do oburzenia.

Streamer został zestrzelony przez wroga w grze, a po obejrzeniu kamery zabijania dr Disrepect wstał i uderzył w fotel do gier, który wstrząsnął jego kamerą i konfiguracją.

– O Boże – powiedział. „Pieprzyć to! Jestem chory i zmęczony, stary. Słuchaj, Timmy [TimTheTatman] Mówię ci w tej chwili, mam dość tego pieprzonego tandetnego celowania w celu asystowania w grze międzyplatformowej.

Następnie narzekał, jak „to obrzydliwe, że gracze korzystający z kontrolerów mają przewagę”, mówiąc: „wydaje się, że mają koła treningowe dla siódmej klasy”.

Na początku tego tygodnia (18 października) podczas kolejnego streamu popularny streamer podzielił się swoim sceptycyzmem na temat Call Of Duty: Warzonenowe oprogramowanie zapobiegające oszustwom. Firma Activision ogłosiła niedawno swój Anti-Cheat Richochet dla Strefa wojny i nadchodzący tytuł Call of Duty: Awangarda który jest „solidnym systemem przeciwdziałania oszustwom, wspieranym przez zespół oddanych profesjonalistów skupionych na walce z nieuczciwą grą”, jednak streamer skomentował, że uważa to za „zabawę PR”.

„Jak myślisz, jakie szanse?” [are] że ich oprogramowanie zapobiegające oszustwom faktycznie odniesie sukces? Jest część mnie, która [thinks] to sztuka PR. Palce skrzyżowane w prawo, palce skrzyżowane – powiedział. „Mam na myśli to, że ta gra dosłownie wydaje się teraz grą mobilną”.

W innych wiadomościach AMD ogłosiło, że wyprodukowało Aureola nieskończona karta graficzna z okazji premiery gry jeszcze w tym roku.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=D15C9DC3C0E34F52B4CDBB76EAA52228&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fnews%2Fgaming-news%2Fdr-disrespect-punches-his-setup-over-aim-assist-in-warzone-3076250&c=5504263051748845663&mkt=fr-fr