Dr Disrespect pobiera Nuke w Warzone, a następnie odinstalowuje grę

Doktor Disrespect w końcu osiąga nuklearne zwycięstwo w drugim sezonie Call of Duty: Warzone, natychmiast odinstalowując grę po zwycięstwie.

Popularny streamer Dr. Disrespect był częścią pierwszego zespołu, który odniósł nuklearne zwycięstwo w drugim sezonie Call of Duty: Warzone, po czym natychmiast odinstalował grę. Od czasu swojego debiutu w streamingu na początku 2010 roku Dr. Disrespect stał się jedną z najbardziej płodnych osobistości w branży gier w Internecie, z milionami subskrybentów na swoim kanale YouTube i regularnymi transmisjami gier FPS. Ukochany streamer zajął się nawet innymi projektami, w tym napisaniem książki i uruchomieniem własnego studia gier wideo, Midnight Society. Teraz streamer dokonał wielkiego wyczynu w Warzone.

Mocne strony

Jedną z wyjątkowych rekomendacji Call of Duty: Warzone jest kontrakt „Champion’s Quest”. Aby odblokować to zadanie, gracze muszą najpierw wygrać pięć meczów z rzędu lub w sumie 30 meczów, aby odblokować sekretny warunek zwycięstwa w następnym meczu. Odkrywając trzy ukryte kontrakty w meczu, drużyna Warzone może wywołać bombę nuklearną w grze, której kulminacją będzie chwalebne zwycięstwo „Dominacja mistrza”. Teraz Dr. Disrespect odniósł pierwsze nuklearne zwycięstwo Warzone w nowo wydanym sezonie 2.

Niedawny film opublikowany na kanale YouTube doktora Disrespecta pokazuje ogromny wyczyn dokonany w Call of Duty: Warzone. Zespół doktora Disrespecta odniósł pięć zwycięstw i odniósł imponujące zwycięstwo „Dominacja mistrza” dzięki bohaterskiemu wysiłkowi członków drużyny oraz innych streamerów ZLaner i Destroy. Po tym spektakularnym zwycięstwie Dr. Disrespect przystąpił do odinstalowania Warzone, twierdząc, że po meczu „było to nieuniknione”. Zwycięstwo to jest następstwem kilku wcześniejszych nieudanych prób osiągnięcia nuklearnego zwycięstwa przez dr Disrespect w Warzone, w tym współpracy z popularnymi streamerami, takimi jak Timthetatman.

Wielkie zwycięstwo doktora Disrespecta

Wielkim wyczynem doktora Disrespecta i jego zespołu jest pierwsze zwycięstwo nuklearne po premierze drugiego sezonu Call of Duty: Warzone na początku tego tygodnia. Wydaje się, że Warzone już dodaje do gry wiele nowych treści w nowym sezonie, w tym powrót mapy „Fortune’s Keep”. Premiera sezonu 2 wiąże się także z połączeniem gry z The Walking Dead i dodaniem skórek wzorowanych na Ricku Grimesie i Michonne podczas limitowanego wydarzenia pod koniec lutego.

Dodano wielkie osiągnięcie doktora Disrespecta w Warzone
To kolejny sznurek do jego ukłonu jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych streamerów gier wideo. Głośne zawieszenie twórcy treści w Twitchu stało się jednym z najsłynniejszych zawieszeń w historii platformy streamingowej Amazon. Popularność doktora Disrespecta skłoniła go nawet do reprezentowania lokalnej drużyny piłkarskiej NFL, występowania na meczach drużyny San Francisco 49ers, a nawet dokonywania wyboru w drafcie do NFL w imieniu drużyny. Doktor Disrespect w dalszym ciągu zdobywa dla siebie niszę w społeczności streamingowej dzięki pierwszemu nuklearnemu zwycięstwu w drugim sezonie Warzone.

Źródło: www.bing.com