Dr Disrespect mówi, że wie, jak uratować Warzone, ale ostrzega, że ​​będzie to „duża inwestycja”


Dr Disrespect jest przekonany, że wie, jak uratować Warzone, ale ostrzega Activision, że będzie wymagało „dużej inwestycji” po ich stronie, jeśli chcą zrobić to dobrze ⁠ — YouTuber twierdzi, że jedynym sposobem na przetrwanie Call of Duty jest to, technicznie wcisnęli przycisk resetowania.

Doktorek ponownie wpłynął na przyszłość Warzone, ale tym razem ma ambicje „uratowania” battle royale, o którym jest przekonany, że umiera powolną śmiercią.

Nie jest tajemnicą, że Dr Disrespect ma poważne opinie na temat Warzone. On może upiec to czasami, (i nawet grozi regularnym rzuceniem palenia), ale miłość do gry dwukrotna też jest wyraźna; on ma organizować wydarzenia o wartości 20 000 $, oraz wymaga od deweloperów Raven Software wprowadzenia zmian by mógł dalej szlifować Battle Royale.

Każdego dnia mógł eksplodować lub chwalić grę.

Tym razem gwiazda YouTube położyła wszystkie swoje karty na stole podczas wrześniowego streamu; jest przekonany, że Warzone rozpaczliwie potrzebuje „nowej technologii”, aby naprawić ją u podstaw.

YouTube: DrDisrespect

Dr Disrespect jest przekonany, że Warzone potrzebuje całkowitej przebudowy silnika, aby uchronić go przed śmiercią.

„Ta gra wydaje się taka nieorganiczna [sic]. Zabija zanurzenie” – twierdził.

– To cholernie banalny człowiek. Robi się głupio. Chyba że zrobią coś wielkiego, coś skoncentrowanego na swoich serwerach, z projektem… jeżeli ta gra nie zrobi czegoś wielkiego technicznie, dokona ogromnej inwestycji, wtedy będzie miała duże kłopoty.

Doc ma jednak plan gry, który ma „ocalić” grę przed tymi problemami; całkowite odświeżenie, wymiana silnika gry i podwojenie stanu serwera.

Bronie z sezonu 6 w grze Warzone
Aktywacja

Obawy dr Disrespect dotyczą zanurzenia się w Verdansk i tego, jak problemy z Warzone zabijają to uczucie.

„Activision musi dokonać naprawdę dużej inwestycji” – wyjaśnił.

„Jest teraz tak wiele problemów, tak wiele rzeczy, które wyrywają cię z gry. Myślę, że to, co musi się wydarzyć, to to, że muszą budować wokół nowej technologii, skoncentrować się na robieniu tego. Ważne jest, aby zwiększyć sieć, serwery, zwłaszcza silnik, i jak to wszystko współdziała.

Pytanie brzmi, jak tworzymy ten świat [shows Verdansk], jak możesz sprawić, by podróżowanie w tym, odkrywanie, przetrwanie w tym, poczucie bycia w tym świecie było tak wciągające, jak to tylko możliwe?

„Nie jestem programistą”, przyznał, „ale właśnie na to należy spojrzeć. Sedno gry, jak to jest grać. Valorant zrobił to dobrze, Warzone też.

Dr Disrespect gra w Warzone
YouTube: Dr Disrespect / Activision

YouTuber twierdzi, że Activision musi dokonać „dużej inwestycji” w zdrowie Warzone.

⁠To nie pierwszy raz, kiedy Dr Disrespect wezwał programistów Raven Software i Activision do powrotu do korzeni rozwoju Battle Royale.

Pod koniec maja, w okolicach Słynne wydarzenie nuklearne Warzone, on twierdził wszystko idzie nie tak z tytułem wynikało to z jego „ograniczającego silnika”, który dławił ogromną grę od samego początku, „wracając do sezonu pierwszego, sezonu drugiego, trzeciego”.

Jedynym rozwiązaniem, które widział dwukrotnie, była „całkowita przebudowa”.

Doc wskazał na arcy-rywale, takie jak Apex Legends (uruchamiane na kultowym silniku Source firmy Valve), a także PUBG i Fortnite (oba zbudowane na 23-letnim silniku Unreal Engine), ponieważ wysokie znaki wodne dla Battle Royales Raven Software powinno „naśladować ” jeśli chcą pozostać na szczycie.

„Inne silniki sprawiają, że cały proces – mecze, wydarzenia na żywo, poczekalnie – jest łatwiejszy i bardziej usprawniony. Oni [Activision] trzeba się tym zająć.”Source : https://www.dexerto.com/call-of-duty/dr-disrespect-knows-how-save-warzone-warns-big-investment-1664977/