Dr Disrespect ma ogromne problemy z Warzone Pacific: „Jestem gotowy do odinstalowania”


Dr Disrespect wdarł się do nowej aktualizacji Warzone Pacific w dniu premiery, wielokrotnie twierdząc, że „zasypia” i już rozważa odinstalowanie Battle Royale Call of Duty pomimo dużych zmian w Calderze.

Zaledwie 24 godziny po zadeklarowaniu nowej mapy Caldera Warzone możliwe „zmieniacz gry” dla battle royaleDr Disrespect jest bliski ponownego odinstalowania gry.

Dwukrotna zauważona historia z flagowym tytułem Call of Duty jeszcze się nie skończyła, ale wydaje się, że zbliża się coraz bardziej do „pożegnania” dla Dr Disrespect i Warzone. YouTuber był początkowo bardzo podekscytowany wypróbowaniem nowej mapy Caldera, ale szybko włączył aktualizację Vanguard w dniu premiery.

„Chcę tylko odinstalować grę” – oświadczył.

„Właśnie tam jestem” – kontynuował Doktor zaledwie kilka godzin po rozpoczęciu kampanii Caldera. „Naprawdę wydaje się, że coś tu się zepsuło. Miałem nadzieje… nie wiem, to jest nudne”.

YouTube: Dr Brak szacunku

Dwukrotny backflip na jego hype Warzone Pacific po grze w dniu premiery.

Dr Disrespect przyznał, że ma problemy z wyjściem z pierwszego biegu podczas gry – twierdzi, że czynnik ten jest taki, że nic w aktualizacji Pacific go nie ekscytuje.

„Jestem już znudzony tą grą” – przyznał dr Disrespect. „Po prostu nie wiem, co jeszcze powiedzieć mistrzom. To jest złe. Nie wiem Po prostu nie, „ach!” i podniecaj mnie. Jeśli są ludzie, którzy chichoczą z tego powodu… Boże, jeśli tak, to nasze oczekiwania są po prostu tak niskie. Właściwie zasypiam grając w tę grę.

„Warzone ma być najbardziej przebojową grą zręcznościową, do której możesz wskoczyć, zacząć grać i dobrze się bawić, ponieważ jest to bardzo wysoka reputacja, boom boom boom… i nie mam tego uczucia.

„Jestem bardzo blisko odinstalowania tej gry i przejścia na Battlefield 2042, gdzie wiem, że stracę 98% moich odbiorców. Tak blisko jestem do zrobienia.”

Chaty Warzone Caldera
Aktywacja

Nowa mapa „Kaldera” Warzone i aktualizacja Pacyfik nie przekonały jeszcze znużonych graczy.

Gdy jego strumień z 8 grudnia trwał, YouTuber zaczął tkać historyczną zamianę Warzone, a każdy mecz wybijał kolejne dziury w aktualizacji.

W końcu wszystko przekształciło się w klasyczną tyradę doktora.

Po pierwsze, Doc twierdził, że temat II wojny światowej „makes [him] chce zwymiotować” na swoje „wysokiej klasy urządzenia peryferyjne”. Dodał, że problemy z Calderą na tym się nie kończą. W długim, sarkastycznym przemówieniu wymienił wszystkie rzeczy, które „po prostu mają sens” w Warzone – oczywiście przechodząc do listy wszystkich głównych problemów.

„Wszystko wydaje się mieć sens. To po prostu ma sens, aby przejść do fikcji o II wojnie światowej. Że musisz posiadać Vanguard, aby grać. Dźwięk sprawia, że ​​ogłuchnę. Przywrócenie Martwej Ciszy, przywileju, który wszyscy kochali, ma tyle sensu, że każda broń, którą podnoszę, ich nie zabija.

„Dla mnie to ma sens”, powiedział Doktor, po czym opuścił swoją sarkastyczną fasadę. „Mówię ci, dla mnie jasne jest, że potrzebna jest nowa gra, teraz nowe doświadczenie”.

Powiązany segment zaczyna się o 6:39:04 w poniższym filmie.

The Doc zakończył swój pierwszy stream z Warzone Pacific niskim tonem, ale zmiana w Battle Royale musiała zostać z nim ⁠— kilka godzin później ponownie się ważył, tym razem dzieląc się kilkoma pozytywami na Twitterze.

„Więc się uspokoiłem” – przyznał dr Disrespect, po czym wymienił rzeczy, które lubił w aktualizacji Warzone Pacific. Obejmowały one „unikalne” punkty zainteresowania Caldery, „nieustanne zaangażowanie” oraz fakt, że „zawsze jest gotówka pod ręką”.

Doc nie jest też jedyną czołową gwiazdą walczącą z Calderą pierwszego dnia; Najlepiej zarabiający w Warzone, Aydan, ma ostrzeżony może „ruszyć dalej” jeśli sprawy się nie poprawią.

Source : https://www.dexerto.com/call-of-duty/dr-disrespect-has-huge-problems-with-warzone-pacific-already-1716951/