Dr Disrespect ląduje Nuke na Warzone, a następnie odinstalowuje grę

Doktor Disrespect osiąga nuklearne zwycięstwo w najnowszym sezonie Call of Duty: Warzone i natychmiast po zwycięstwie odinstalowuje grę

Słynny streamer Dr. Disrespect w końcu odniósł nuklearne zwycięstwo w Call of Duty: Warzone Sezon 2, zaraz po zwycięstwie. Od czasu swojego debiutu w streamingu na początku 2010 roku dr Disrespect stał się jedną z najbardziej płodnych osobistości w branży gier w Internecie, z milionami subskrybentów na swoim kanale YouTube i regularnymi transmisjami gier.FPS. Teraz streamer dokonał wielkiego wyczynu w Warzone.

Najważniejsze

Doktor Disrespect osiąga pierwsze nuklearne zwycięstwo w drugim sezonie Call of Duty: Warzone 2.0, natychmiast po zwycięstwie odinstalowując grę. Kontrakt „Champion’s Quest” Warzone pozwala graczom odblokować specjalny warunek zwycięstwa po wygraniu pięciu meczów z rzędu. Osiągnięcia doktora Disrespecta uzupełniają jego dziedzictwo jako jednego z najbardziej rozpoznawalnych streamerów gier, po tym jak wcześniej uruchomił własne studio gier wideo i współpracował z drużyną San Francisco 49ers.

Wyprawa mistrza

Call of Duty: Warzone oferuje graczom wyjątkową szansę na spektakularne zwycięstwo dzięki kontraktowi „Champion’s Quest”. Aby odblokować zadanie, gracze Warzone muszą najpierw wygrać pięć meczów z rzędu lub w sumie 30 meczów, aby odblokować sekretny warunek zwycięstwa w następnym meczu. Odkrycie trzech ukrytych kontraktów w meczu pozwala drużynie Warzone wywołać eksplozję nuklearną w połowie gry, co zakończy się chwalebnym zwycięstwem „Dominacja mistrza”.

Niedawny film opublikowany na kanale YouTube doktora Disrespecta pokazuje ogromny wyczyn w Call of Duty: Warzone. Zespół doktora Disrespecta odniósł pięć zwycięstw i zapewnił sobie ogromne zwycięstwo w „Dominacji mistrza” dzięki bohaterskiemu wysiłkowi kolegów z drużyny oraz innych streamerów ZLaner i Destroy. Po oszałamiającym zwycięstwie Dr. Disrespect odinstalował Warzone, mówiąc po meczu „to musiało się stać”. Zwycięstwo nadeszło po kilku wcześniejszych nieudanych próbach osiągnięcia nuklearnego zwycięstwa przez dr Disrespect w Warzone, w tym we współpracy z popularnymi streamerami, takimi jak Timthetatman.

Wielkie zwycięstwo doktora Disrespecta i jego zespołu

Wielkie zwycięstwo doktora Disrespecta i jego zespołu jest pierwszym zwycięstwem nuklearnym od czasu premiery drugiego sezonu Call of Duty: Warzone na początku tego tygodnia. Wydaje się, że Warzone już dodaje do gry wiele nowych treści w nowym sezonie, w tym powrót mapy „Fortune’s Keep”. Premiera sezonu 2 wiąże się także ze współpracą z The Walking Dead, polegającą na dodaniu skórek opartych na Ricku Grimesie i Michonne w ramach limitowanego wydarzenia pod koniec lutego.

Dziedzictwo doktora Disrespecta

Wielkie osiągnięcie doktora Disrespecta w Warzone dodaje kolejny rozdział do jego dziedzictwa jako jednego z najbardziej rozpoznawalnych streamerów gier. Popularność twórcy treści skłoniła go nawet do reprezentowania swojej rodzinnej drużyny NFL, występowania na meczach drużyny piłkarskiej San Francisco 49ers, a nawet dokonywania wyboru w drafcie NFL w imieniu „drużyny”. Doktor Disrespect w dalszym ciągu zdobywa dla siebie niszę w społeczności streamingowej dzięki pierwszemu nuklearnemu zwycięstwu w drugim sezonie Warzone.

Źródło: www.bing.com