Dr Disrespect ląduje bronią nuklearną w Warzone przed odinstalowaniem gry

Doktor Disrespect w końcu odnosi nuklearne zwycięstwo w drugim sezonie Call of Duty: Warzone

Popularny streamer Dr. Disrespect jest częścią pierwszego zespołu, który odniósł nuklearne zwycięstwo w Call of Duty: Warzone Sezon 2, natychmiast po tym odinstalowując grę. Od czasu swojego debiutu w streamingu na początku 2010 roku Dr. Disrespect stał się jedną z najbardziej płodnych osobistości w branży gier w Internecie, mogąc poszczycić się milionami subskrybentów na swoim kanale YouTube i regularnie przesyłać strumieniowo gry FPS. Ukochany streamer zajął się nawet innymi projektami, w tym napisaniem książki i założeniem własnego studia gier wideo w Midnight Society. Teraz streamer osiągnął kamień milowy w Warzone.

Call of Duty: Warzone oferuje graczom wyjątkową okazję do osiągnięcia spektakularnego zwycięstwa dzięki kontraktowi „Champion’s Quest”. Aby odblokować zadanie, gracze Warzone muszą najpierw wygrać pięć meczów z rzędu lub w sumie 30 meczów, aby odblokować sekretny warunek zwycięstwa w następnym meczu. Odkrycie trzech ukrytych kontraktów w grze pozwoli zespołowi Warzone zdetonować bombę nuklearną w grze, co zakończy się chwalebnym zwycięstwem w ramach „Dominacji Mistrzów”. Teraz Dr. Disrespect odniósł pierwsze nuklearne zwycięstwo Warzone w nowo wydanym sezonie 2.

Największe osiągnięcie doktora Disrespecta w Warzone poszerza jego dziedzictwo jako jednego z najbardziej rozpoznawalnych streamerów gier wideo.

Niedawny film opublikowany na kanale YouTube doktora Disrespecta pokazuje ogromny wyczyn w Call of Duty: Warzone. Zespół doktora Disrespecta odniesie pięć zwycięstw i odniesie imponujące zwycięstwo w ramach „Dominacji mistrzów” dzięki bohaterskiemu wysiłkowi członków drużyny i konkurujących streamerów ZLaner i Destroy. Po tym spektakularnym zwycięstwie Dr. Disrespect odinstalował Warzone, twierdząc, że „tak miało się stać” po meczu. Zwycięstwo następuje po kilku wcześniejszych nieudanych próbach osiągnięcia nuklearnego zwycięstwa przez dr Disrespect w Warzone, w tym we współpracy z popularnymi streamerami, takimi jak Timthetatman.

Wielkie zwycięstwo doktora Disrespecta i jego zespołu jest pierwszym zwycięstwem nuklearnym po premierze drugiego sezonu Call of Duty: Warzone na początku tego tygodnia. Wygląda na to, że Warzone już dodaje do gry nową zawartość w nowym sezonie, w tym powrót mapy „Fortune’s Keep”. Premiera drugiego sezonu wiąże się także ze współpracą z The Walking Dead, dodając skórki oparte na Ricku Grimesie i Michonne, a na koniec lutego zaplanowano limitowane wydarzenie.

Największy sukces doktora Disrespecta w Warzone to kolejne osiągnięcie w jego spuściźnie jako jednego z najbardziej rozpoznawalnych streamerów gier wideo.

Twórca treści, popularny dzięki występom na Twitchu, angażował się także w wydarzenia poza streamingiem. Głośno nagłośniony zakaz Dr. Disrespect nałożony na Twitcha stał się jednym z najbardziej niesławnych zawieszeń w historii platformy streamingowej Amazon. Popularność doktora Disrespecta sprawiła, że ​​zaczął nawet reprezentować franczyzę NFL w swoim rodzinnym mieście, występując na meczach drużyny piłkarskiej San Francisco 49ers, a nawet biorąc udział w wyborze w drafcie NFL Entry Draft w imieniu drużyny. Doktor Disrespect w dalszym ciągu buduje swoje dziedzictwo w społeczności streamingowej dzięki pierwszemu nuklearnemu zwycięstwu Warzone w sezonie 2.

Źródło: www.bing.com