Dr Disrespect chce, aby Warzone stworzyło kosmetyki dla streamerów, takie jak seria ikon Fortnite


Warzone konsekwentnie wypuszcza nowe skórki operatorów, a dr Disrespect uważa, że ​​Activision powinno stworzyć kosmetyki streamerów podobne do serii ikon Fortnite.

Sezon 6 Warzone jest w toku, a upiorny sezon ma przynieść do walki mnóstwo skórek o tematyce Halloween.

Pomimo tych wszystkich nowych skórek, które się pojawiają, wciąż jest kilka rzeczy, których gra jeszcze nie widziała.

Dr Disrespect uważa, że ​​Activision powinno zrobić coś podobnego do tego, co Epic Games zrobiło dla Fortnite ze swoją serią ikon i umieścić w grze streamery w postaci skórek.

YouTube: Dr Brak szacunku

Dr Disrespect uważa, że ​​Warzone powinien dodać skórki o tematyce streamerów, takie jak Fortnite.

Dr Disrespect chce kosmetyków do streamerów Warzone podobnych do Fortnite

W miarę jak Activision wyrzuca coraz więcej pakietów, Dr Disrespect podsuwa pomysł stworzenia skórek, abyś mógł biegać jako ulubiony streamer Warzone.

W tym klipie można usłyszeć, jak Doc rzuca pomysł stworzenia „Pakietu wpływowego”, który zawierałby skórki operatorów przypominające streamery Warzone.

„Wrzuć tutaj Dwukrotne, albo Timmy-Tendersa, TimaTatMana, NICKMERCS lub Tfue, małą blond futrzaną kulkę, krótkie różowe spodenki i Teslę. Jakby było tak wiele różnych rzeczy, które możesz zrobić z pakietem influencerów”.

Chociaż to tylko pomysł, jest to coś, co już robi inna gra. Fortnite ma serię ikon, w której tacy jak Ariana Grande, Ninja, LeBron James i inni byli częścią linii skórek.

Gdyby pojawiło się to w Warzone, pozwoliłoby to graczom biegać po Verdansk lub nowej mapie Vanguard, wyglądającej jak Dr Disrespect, TimTheTatMan i inni.

Activision współpracowało z zespołami CDL i wdrożyło już podstawowe skórki drużynowe do Zimnej Wojny, więc może to być coś, z czego twórcy korzystają dla swoich największych twórców treści.

Source : https://www.dexerto.com/call-of-duty/dr-disrespect-wants-warzone-to-create-streamer-cosmetics-like-fortnites-icon-series-1673403/