Dr DisRespect, Aydan, Nadeshot i inni profesjonaliści Warzone chwalą COD Mobile


Społeczność COD Mobile (CODM) miała naprawdę wielki tydzień, ponieważ koniec roku nadszedł z największymi wyróżnieniami w sieci Call of Duty. Najwięksi profesjonaliści i streamerzy Warzone, w tym „Two-Time”, byli pełni uznania dla COD Mobile.

Dr DisRespect, Nadeshot i Aydan, wszyscy główni streamerzy Warzone i twórcy treści na YouTube, tweetowali o CODM lub mówili o grze w swoim streamie. Cały odcinek miał miejsce, ponieważ klip japońskiego twórcy treści stał się wirusowy.

Po obejrzeniu klipu powstało wiele tweetów, w których gracze na PC i konsolach chwalili tytuł mobilny i uważali, że wygląda lepiej niż Vanguard i Warzone.

Społeczność CODM była bardzo zadowolona z uznania, a twórcy treści ze społeczności mobilnej również przyłączyli się, aby podzielić się swoimi dwoma centami na ten temat. Wcześniej dr DisRespect był poważnie badany z powodu jego komentarzy na temat gier mobilnych, ale wydaje się, że przeszedł długą drogę od tego.


Dr DisRespect jest sfrustrowany Warzone i chce przenieść się do mobilnej bitwy królewskiej COD

Dr DisRespect nie jest pod wrażeniem Warzone i nawet nowa mapa Caldera nie przecina jej po raz drugi. Po godzinach szaleństwa i umierania z powodu obozowiczów dr DisRespect powiedział, że wolałby grać w CODM w strumieniach, gdyby istniała wersja na PC:

„W tym momencie wolałbym zagrać w COD Mobile. Daj mi coś z przeportowaną wersją tylko na komputery PC. Nie wiem, ta gra wydaje się być fajna”.

Aydan z Team NYSL również niedawno napisał na Twitterze, że CODM jest o wiele lepszy niż Vanguard. Według niego jest to dokładnie „10x lepsze”.

Dlaczego COD: Mobile wygląda 10x lepiej niż Warzone i Vanguard? 😭

Wielu głównych streamerów i graczy Warzone odpowiedziało na ten tweet i, co ciekawe, nikt nie wydaje się mieć różnicy zdań z Aydanem.

@aydan Grałem w jednym turnieju COD: Mobile Tourny i był lepszy niż jakikolwiek turniej Warzone, w którym kiedykolwiek grałem. Dołącz za pomocą kodu lobby / hasła, bez resetowania lobby, publicznej tablicy wyników, ról casterów, zasad niestandardowych i nie tylko. Dlaczego nie mamy tego w Warzone? Nigdy się nie dowiem.

Aydan miał również te same wymagania, co Dr DisRespect, chce grać w CODM, ale tylko na PC. Wygląda na to, że streamerzy Warzone nie czują się komfortowo, przechodząc z komputerów PC na urządzenia mobilne. Ale jest to zrozumiałe, ponieważ ci streamerzy posiadają konfiguracje komputerów, które przyniosły im tysiące dolarów. Dr DisRespect zgrabnie podsumował ten dylemat w niedawnym tweecie.

W tej chwili patrzę na mój zakrzywiony monitor o przekątnej 27 cali 240 Hz podłączony do komputera o rozdzielczości 150 tys.

Wygląda na to, że to tylko kwestia czasu, zanim społeczność mobilna zobaczy, jak ci główni streamerzy zwrócą uwagę na tytuł dla wielu graczy, a może nawet wskoczą do niektórych niestandardowych poczekalni dla zabawy.


Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=E5FC368B9BD040A08009E7AF4BEF5F73&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fesports%2Fnews-dr-disrespect-aydan-nadeshot-warzone-pros-praise-cod-mobile&c=7566599153152580509&mkt=fr-fr