Dowiedz się, jak zdobyć broń nuklearną na Vondel w Call of Duty: Warzone 2.0 | Wyjaśnienie zadania Vondel Champion

Czy jesteś fanem Call of Duty: Warzone 2.0 i chcesz wiedzieć, jak zdobyć Nuke na mapie Vondel? Nie szukaj dalej, mamy dla Ciebie kompletny przewodnik! Od premiery aktualizacji 2.0 gracze mogą zdobyć broń nuklearną w trybie Battle Royale, wypełniając określony zestaw wyzwań i celów. Ten Nuke pozwala im natychmiast wygrać mecz w wybuchowy sposób. Do tej pory gracze mogli zdobyć atomówkę tylko na mapie Al Mazrah. Jednak wraz z wprowadzeniem sezonu 5 gry, na mapie Vondel wprowadzono drugi Nuke, który po raz pierwszy pojawił się w sezonie 4. Ten Nuke jest również przeznaczony tylko dla wysoko wykwalifikowanych graczy i odblokowuje unikalną kolekcję elementów kosmetycznych pokazujących dominację tych, którzy mogą odblokować to urządzenie wybuchowe. W tym poradniku podpowiemy jak zdobyć Nuke na mapie Vondel w Warzone 2.0.

Wyprawa mistrza Vondela

Zadanie Vondel Champion jest bardzo podobne do procesu zdobywania Nuke na Al Mazrah. Pierwszy krok, który gracze będą musieli wykonać, odbywa się w kilku meczach Battle Royale na mapie Vondel. Niezależnie od tego, czy grasz w drużynie, czy solo, gracze będą musieli wygrać 5 kolejnych gier Battle Royale na Vondel, aby uzyskać dostęp do Nuke. Po wygraniu tych 5 zwycięstw z rzędu gracze otrzymają ekskluzywny telefon o nazwie Champion’s Quest. Wszyscy gracze zostaną powiadomieni, że próbujesz zbudować Nuke, więc bądź przygotowany na kilku przeciwników! Dodatkowo każdy ukończony krok spowoduje ucieczkę z więzienia, uwalniając wszystkich zabitych wrogów, którzy wciąż są w grze.

Zbierz Trzy Żywioły

Gdy gracze zdobędą telefon, otrzymają zadanie zebrania 3 przedmiotów, które będą musiały zostać zebrane na miejscu bombardowania, aby zbudować, a następnie zdetonować urządzenie nuklearne. Każdy z tych przedmiotów ma unikalny negatywny efekt dla gracza, który je nosi. Oto wszystkie przedmioty, które można znaleźć na Vondel podczas zadania Champion’s Quest:

Gal: Trzymanie galu ujawnia wszystkich poprzednich członków drużyny, którzy go trzymali, tak jakbyś był pod wpływem granatu błyskowego.

Deuter: Ten element męczy wszystkich Operatorów, uniemożliwiając im sprint i powodując kaszel, jeśli spróbują to zrobić.

Neptun: Ten przedmiot okresowo razi prądem wszystkich znajdujących się w pobliżu Operatorów i pojazdy, z efektami podobnymi do Pałki Elektrycznej.

Każdy z tych elementów spadnie z nieba. Jednak drugi i trzeci przedmiot wypadnie dopiero wtedy, gdy gracze zbiorą poprzedni przedmiot z listy.

Zbuduj atomówkę

Mając wszystkie przedmioty w swoim posiadaniu, przetrwaj, aż dotrzesz do czwartego kręgu. W tym momencie samolot zrzuci bombę gdzieś w okręgu. Będziesz miał pięć minut na dotarcie do bomby i umieszczenie tam wszystkich przedmiotów. Po złożeniu Nuke’a możesz uzbroić bombę.

Obroń miejsce bomby

Teraz, kiedy już zmontowałeś atomówkę, musisz bronić bomby przez 2 minuty, uniemożliwiając innym graczom jej rozbrojenie. Kiedy upłyną dwie minuty, Nuke eksploduje i wygrasz mecz!

Po zdetonowaniu pierwszej broni atomowej zostaniesz nagrodzony kilkoma ekskluzywnymi przedmiotami kosmetycznymi. Obejmuje to schemat broni Gamma w kolorze atomowym dla pistoletu maszynowego Lachmann, a także talizman Roy 4 Boom, emblemat izotopów, naklejkę na broń neptunium i animowaną wizytówkę Fwoom.

Bądź na bieżąco z Gameranx, aby otrzymywać informacje, aktualizacje i przewodniki dotyczące Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2.0.

Źródło: www.bing.com