Nowe środki przeciw oszustwom w grze rankingowej Warzone

Warzone wprowadza nowe środki przeciw oszustwom w grze rankingowej

Aby poprawić wrażenia z gry, Warzone wprowadza szereg nowych środków zapobiegających oszustwom w nadchodzącej grze rankingowej. Zespół RICOCHET ujawnił te informacje w niedawnym tweecie.

Co zrobił zespół RICOCHET?

  • Aktywował nowe systemy wykrywania po stronie serwera
  • Opracował nowe narzędzia zaplecza do prowadzenia dochodzeń we współpracy ze studiami
  • Zaktualizował wykrywanie urządzeń sprzętowych innych firm
  • Wymusił resetowanie haseł na kontach uznanych za zagrożone lub podejrzanych o kradzież

Jako dodatkowy krok w celu ograniczenia nieuczciwych praktyk, zespół nakazał resetowanie haseł do kont uznanych za zagrożone lub podejrzanych o kradzież. Aby jeszcze bardziej zapewnić integralność rozgrywki, wprowadzono minimalny poziom 45, aby gracze mogli uczestniczyć w grze rankingowej.

Ogłoszenie to poprzedza sezon 03 Reloaded, którego premiera planowana jest na 10 maja. Gra rankingowa Warzone oferuje doświadczenie, które łączy ustawienia rywalizacji z progresywnym systemem rang, nagrodami sezonowymi i systemem umiejętności wizualnych, a wszystko to osadzone w emocjonującym kontekście Battle Royale.

Jak działa system oceny umiejętności?

System oceny umiejętności, specjalnie dostosowany do trybu rankingowego Battle Royale, prowadzi postępy przez rangi od brązowej do opalizującej, a na końcu do Top 250. Klasyfikacja umiejętności (SR) opiera się przede wszystkim na wynikach gracza w meczu. Wysokie miejsca w meczach, asysty i eliminacje przyczyniają się do wzrostu SR gracza. Wejście do meczu wymaga skromnej opłaty wpisowej SR, a szczegółowe podsumowanie zmian SR jest dostępne na koniec każdego meczu. Najlepsi gracze znajdą się w rankingu 250 najlepszych umiejętności i zostaną publicznie wyświetleni na tablicy wyników.

Źródło: https://tryhardguides.com/additional-anti-cheat-measures-added-for-warzone-ranked-play/.