Długo oczekiwana aktualizacja Warzone, która w końcu naprawia błędy!

Gracze Warzone, możecie przestać szukać nowych kontrolerów, które zastąpią te, które planowaliście zepsuć. Jeden z najbardziej irytujących problemów w grach ostatnich czasów został wreszcie naprawiony. Paskudny błąd, który pojawił się wraz z zeszłotygodniową aktualizacją Season Three Reloaded, powodujący psucie się animacji automatycznego przeładowania podczas biegu taktycznego, zostanie wyeliminowany wraz z aktualizacją planowaną na 8 maja. To był długi tydzień. Obraz za pośrednictwem Activision.

Nadchodząca aktualizacja naprawiająca błędy Warzone

Aktualizacja zostanie wdrożona jutro i naprawi także inny błąd, który uniemożliwiał graczom ponowne załadowanie łupów znajdujących się blisko ziemi, wprowadzając dwie bardzo oczekiwane zmiany w problemach, które nękały fanów Battle Royale i Resurgence przez ostatni tydzień. Ogłoszenie Activision o dzisiejszej aktualizacji zostało przyjęte z radością przez niektórych graczy, krzyczących „WRESZCIE” i „JUŻ GONE”, podczas gdy inni szybko skrytykowali twórców, nazywając ich „powolnymi” i twierdząc, że jest „za późno”.

Wiele innych osób zastanawiało się, dlaczego aktualizacja nie została wydana dzisiaj, prawdopodobnie mając niewielkie doświadczenie w tworzeniu gier lub wdrażaniu poprawek na wielu platformach. Ale dobra wiadomość jest taka, że ​​czas oczekiwania nie jest dużo dłuższy. Dodatkowo w środę, 8 maja, Warzone doda nowy zapasowy, który zamieni M16 w w pełni automatyczny karabin szturmowy i rozpocznie się nowe wydarzenie. Wydarzenie o nazwie U-Assist-Veterans będzie zawierało animowany kamuflaż inspirowany fundacją Call of Duty Endowment, która znajduje pracę dla weteranów powracających z czynnej służby w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Zgłoszone problemy i zbliżający się koniec sezonu

Activision po raz pierwszy poinformowało, że o błędzie dowiedziało się 1 maja, w dniu udostępnienia najnowszej aktualizacji. Ta aktualizacja spowodowała również wiele problemów, takich jak błąd dewelopera 5433, który uniemożliwiał wielu graczom dostęp do gry na PS5. Trzeci sezon Modern Warfare zakończy się za trzy tygodnie, po czym rozpocznie się sezon czwarty, prawdopodobnie 29 maja.

Dot Esports jest wspierany przez naszą publiczność. Dokonując zakupów za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską. Ucz się więcej.

Źródło: www.bing.com