Dlaczego streamer Nadii Amine Warzone został zbanowany na Twitchu


Nadia Amine, popularna streamerka Warzone, zawiesiła swoje konto Twitch na prawie pięć godzin wczoraj (15 grudnia), wiesz, dlaczego została zbanowana

Zostało to zgłoszone przez Streamer Bans, bota Twittera, który dostarcza automatyczne raporty o zawieszeniach Twitcha, a wiadomości szybko rozeszły się po Internecie.

W świecie gier reakcje na wiadomość o zawieszeniu Nadii były mieszane. Aby poinformować czytelników, streamerka nie wyjaśniła przyczyny swojej blokady, dopóki nie skorzystała z mediów społecznościowych.

Jak zareagowała Nadia Amine po tymczasowym wyrzuceniu z Twitcha?

Napisała na Twitterze, że zakaz został jej przyznany z powodu doxxingu widza. „Zostałem zbanowany na twitchu na 14 dni za udostępnianie danych osobowych…? cokolwiek to znaczy. cool” Po pięciogodzinnym zbanowaniu Nadia została ostatecznie odblokowana i ujawniła, że ​​została ostrzeżona przed doxxingiem.

Nadia wyjaśniła prawdziwy powód jej zawieszenia w poście na Twitterze. Ujawniła, że ​​Twitch powiedział jej prywatnie, że została zbanowana na dwa tygodnie po ujawnieniu prywatnych informacji darczyńcy podczas transmisji na żywo.

Fani przesłali wideo na Twitterze, aby każdy mógł zobaczyć, o czym rozmawiają

Podczas wideo streamer otrzymuje darowiznę PayPal od fana, ale to nie koniec historii. Dawca zamieścił również nikczemny komentarz, w którym kpił z niej za rzekome użycie hakowania.

Twórca tego czegoś musiał na to zareagować. W odwecie opowiedziała reszcie jego rozmowy prawdziwą tożsamość dawcy. Ujawnianie danych osobowych autorów bez ich zgody (ToS) stanowi naruszenie Warunków korzystania z usługi. Doxxing tej osoby doprowadził do jej natychmiastowego zablokowania na Twitchu.

22-letnia nadawczyni ujawniła dwutygodniową karę, ale jej ograniczenie zostało zniesione i teraz może ponownie nadawać na Twitchu.

Nadia Amine jest, jak wspomniano wcześniej, jedną z najbardziej dzielących streamerów w świecie gier. Ponieważ wiele osób uważa, że ​​używa kodów i innych nieetycznych środków do grania w Warzone, jej rozgłos gwałtownie wzrósł. Musi znosić takie nazwy, jak „haki ścienne” i „celujące boty”, które rzucają się na nią.

Nie pierwszy raz dla Nadii Amine

Chociaż był to pierwszy raz, kiedy konto Nadii na Twitchu zostało tymczasowo zawieszone, to nie był to ostatni raz, kiedy miała do czynienia z banem. Streamerka rzekomo otrzymała zakaz cienia od Activision w październiku 2022 r., co uniemożliwiło jej granie w Call of Duty: Warzone.

Chociaż hakowanie było rzekomo przyczyną jej zakazu w cieniu, tak nie było. Chociaż dokładna przyczyna nie jest znana, może mieć coś wspólnego z jednoczesnym przesyłaniem strumieniowym z wielu witryn.

Jeśli chodzi o Call of Duty: Warzone, Nadia jest obecnie jednym z największych streamerów na platformie i jednym z najszybciej rozwijających się. Do tej pory zgromadziła ponad 880 000 widzów na Twitchu.

Aby dowiedzieć się więcej o Nadii Amine, śledź regularnie i często The SportsGrail.

PRZECZYTAJ TEŻ: Kim jest adwokat Harrell Gunn, chłopak gwiazdy porno Abella Danger, jego wiek, wartość netto, Instagram

Źródło : https://thesportsgrail.com/why-was-nadia-amine-warzone-streamer-banned-on-twitch/