Deweloperzy usuwają DMZ Building 21 z CoD Warzone 2


Deweloperzy CoD Warzone 2 usunęli nowo dodany budynek DMZ 21 z gry dopiero po 24 godzinach.

Wraz z pierwszą dużą aktualizacją Call of Duty: Warzone 2 dodano nowy tajemniczy Budynek 21, jest to lokalizacja ograniczona czasowo ze znacznie krótszym harmonogramem, niż oczekiwali gracze.

Jako dodatek do trybu DMZ Warzone 2, fani byli podekscytowani nową zawartością, ale okazało się, że brakowało jej zaledwie 24 godziny po premierze.

14 grudnia została wydana nowa przeładowana aktualizacja sezonu 1, która zawiera nowy karabin szturmowy Chimera, kilku nowych operatorów, szereg poprawek błędów i poprawiających jakość życia oraz pierwszy w historii rajd w Call of Duty i DMZ Building 21 .

Najnowsze dodatki nie zostały wprowadzone wraz z aktualizacją, pozwalając graczom zagłębić się w tajemniczą naturę Budynku 21 i przeszukać Al-Mazrah w poszukiwaniu kart dostępu do DRK, aby odblokować nową lokalizację.

Aktualizacja została przyjęta pozytywnie, chociaż błędy nadal występują w Warzone 2, ponieważ niektórzy fani zmagają się ze zmianami balansu.

Budynek DMZ 21 usunięty z Warzone 2

19 grudnia Budynek 21 został po raz pierwszy wprowadzony w trybie gry DMZ Warzone 2, umożliwiając graczom poznanie tajemnic zagadkowej lokalizacji.

Emocje nie trwały długo, bo dopiero po jednym dniu Infinity Ward usunął Building 21 z gry.

Podczas gdy niektóre wczesne plotki od graczy sugerowały, że usunięcie Budynku 21 było związane z błędami, teraz wiadomo, że ograniczony czas na wejście zawsze był planem.

Usunięcie nie jest trwałe, ponieważ Infinity Ward ogłosiło, że Budynek 21 powróci nie później niż 27 grudnia 2022 r.

Nie potwierdzono, czy strefa zostanie udostępniona w jeden dzień tygodnia, ale gracze wyrazili rozczarowanie obecnym harmonogramem online.

Wydarzenia o ograniczonym czasie trwania i treści sezonowe zawsze były częścią branży gier, a programiści tworzą wydarzenia oparte na festiwalach takich jak Boże Narodzenie, a strach przed przegapieniem jest głównym czynnikiem wpływającym na utrzymanie graczy.

Równowaga polegająca na tworzeniu tymczasowej zawartości, która wydaje się wyjątkowa, bez wyobcowania tej części bazy graczy, która ma ograniczoną ilość czasu na grę, jest trudna.

Activision i Infinity Ward należą do najbardziej doświadczonych w znajdowaniu tej równowagi, a każda wersja Call of Duty obejmuje wydarzenia świąteczne, przepustki sezonowe, tymczasowe tryby gry i inne ograniczone czasowo funkcje.

Przy takim rodowodzie panuje optymizm, że obsługa budynku 21 w Warzone 2 jest w dobrych rękach, ale dla graczy, którzy planowali zająć się zawartością, ale byli zaniepokojeni podczas swojego 24-godzinnego okna, frustracja jest zrozumiała.

Niezależnie od rozmów wokół rozładowania budynku 21, perspektywy dla Warzone 2 pozostają pozytywne.

Tempo aktualizacji do tej pory inspirowało graczy, a jeśli precedens ustanowiony w głównej Strefie Wojny jest jakimkolwiek wskaźnikiem, sezon 1 Reloaded jest jednak pierwszą z wielu nowych poprawek materiałów, które pojawią się na pewnym etapie w 2023 roku.Źródło : https://gamecheckup.com/developers-remove-dmz-building-21-from-cod-warzone-2/