Deweloperzy Call of Duty Warzone 2 zapewniają oś czasu dla meczów prywatnych


Oś czasu dostarczona przez twórców Call of Duty: Warzone 2 potwierdza, kiedy gracze Battle Royale mogą spodziewać się powrotu meczów prywatnych.


Jak Call of Duty: Warzone 2 gracze nie mogą się doczekać nadejścia 2 sezonu Battle Royale, patrzą wstecz na poprzednią oś czasu dewelopera dotyczącą wydania funkcji Private Match. Strefa wojny 2 Oczekuje się, że sezon 2 zostanie wydany 1 lutego. Przecieki wskazują, że pojawi się nowy operator, potencjalnie nowa mapa Resurgence i wiele więcej. To, czy funkcja Private Match zostanie dodana, pozostaje tajemnicą, ale Strefa wojny Gracze są jednak pełni nadziei.

GRACZOWY WIDEO DNIA

Mecze prywatne to, jak sama nazwa wskazuje, niestandardowy tryb gry, który pozwala graczom tworzyć prywatne pokoje dla wielu graczy dla siebie lub drużyn zaproszonych. Była to bardzo pożądana funkcja Call of Duty: Warzone i ostatecznie został dodany w 2020 roku, ale był nieobecny Call of Duty: Warzone 2 ponieważ nie wszystkie funkcje zostały przeniesione do kontynuacji. Nic dziwnego, że powrót meczów prywatnych był jedną z funkcji, o które gracze prosili od czasu premiery.

POWIĄZANE: Plotka: Warzone 2 może otrzymać nową mapę Odrodzenia wraz z rozpoczęciem sezonu 2

Nie ma oficjalnej aktualizacji statusu Call of Duty: Warzone 2Private Matches, ale ostatnio Dexerto wyciągnął notatki z grudniowego wywiadu z Strefa wojny 2programistom najbardziej aktualne informacje na ten temat. Zaledwie kilka tygodni temu prywatne mecze dla Strefa wojny 2 zostały opisane jako w fazie rozwoju i planowane na „początek przyszłego roku”.

Brak dalszych informacji dotyczących planów wydania meczów prywatnych w Strefa wojny 2 został dostarczony. Twórcy powiedzieli jednak, że mają rozszerzony zakres Strefa wojny 2 wykracza poza to, co było wcześniej dostępne w Strefa wojny. Zostanie dodana „różnorodność funkcji”, tak to opisano. Ponieważ wywiad odbył się zaledwie pół miesiąca temu, jest mało prawdopodobne, aby od tego czasu plany uległy zmianie.

Co Call of Duty: Warzone 2 gracze mają nadzieję, że „na początku przyszłego roku” przełoży się na prywatne mecze, które pojawią się wraz z rozpoczęciem sezonu 2. Jak dotąd nie ma oficjalnych wskazówek, że to prawda. Jeśli jednak „początek przyszłego roku” nie przełoży się na luty, może nie być kolejnej okazji na tak dużą premierę funkcji zimą 2023 roku. O ile programiści nie mieli na myśli pierwszej połowy 2023 roku, jest to albo premiera sezonu 2, albo prawdopodobne opóźnienie .

W tej chwili nie jest jasne, kiedy pojawią się oficjalne informacje dot Call of Duty: Warzone 2 Sezon 2 zostanie udostępniony. Ale mniej niż miesiąc przed przewidywaną datą premiery nowego sezonu, ta wiadomość musi nadejść wkrótce. Może obejmować mecze prywatne lub nie, ale miejmy nadzieję, że niezależnie od tego funkcja ta pojawi się „na początku” 2023 roku.

Call of Duty: Warzone 2 jest już dostępny na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Wycieki z drugiego sezonu Call of Duty: Modern Warfare 2 to zła wiadomość dla trybu wieloosobowego

źródło: DexertoŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63b950da049f4c16a9cabe602f9bdf54&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fcall-of-duty-warzone-2-private-matches-timeline%2F&c=5076253010524376352&mkt=fr-fr