Debata wokół wprowadzenia taktycznych towarzyszy w Warzone.

Activision Blizzard niedawno dodał nowego operatora w sezonie 5, który ma unikalną funkcję. Ten Operator ma zwierzaka, który towarzyszy mu na polu bitwy, aby wykonać dość wyjątkowe wykończenie. Niektórzy gracze uważają, że ten nowy pakiet jest typu „pay-to-win”.

Nowy operator ze zwierzakiem

Operator o imieniu Arthur jest częścią pakietu BlackCell Battle Pass Season 5. Ta nowa postać należy do frakcji Kompanii Cienia i towarzyszy jej Merlin, taktyczny towarzysz, gdy wchodzi na pole bitwy.

zwierzaki taktyczne

Zwierzaki taktyczne to nowy dodatek do Modern Warfare II i Warzone. Gracze mają możliwość zabrania ze sobą swojego towarzysza w trybach Multiplayer, Battle Royale i DMZ.

Obawy graczy

Gracze uważają, że zwierzaki taktyczne dają nieuczciwą przewagę graczom, którzy kupili pakiet BlackCell. Obecność zwierzaków zakłóciłaby strategie graczy, którzy nie płacili za te zestawy.

Gracze nazywają ten nowy pakiet „płatnością za wygraną” na subreddicie Call of Duty Warzone. Mówi się, że Merlin ma zdolność ujawniania pozycji wrogów. Zwierzak ostrzega użytkownika o pozycji pobliskiego gracza, szczekając, pomagając mu rozpoznać zagrożenia wokół niego. Na poniższym filmie gracz twierdzi, że szczekanie psa doprowadziło go do odkrycia go podczas biwakowania w kącie.

Reakcje mieszane

Niektórzy gracze sugerują, że taktyczne zwierzaki pozwalają „niewidomym” graczom korzystać z „psa przewodnika, który płaci za wygraną”. Wielu graczy poparło to twierdzenie, twierdząc, że może to negatywnie wpłynąć na wrażenia z gry.

Inni gracze uważają, że używanie taktycznych zwierzaków pomaga niektórym ludziom, ale niekoniecznie daje im ogromną przewagę. Inni sugerują, że szczekanie Merlina może być denerwujące lub przeszkadzać użytkownikowi.

Niektórzy gracze bronią nowych taktycznych zwierzaków, twierdząc, że nie ma żadnej realnej korzyści poza ostrzeżeniem dźwiękowym, ponieważ działa ono tylko wtedy, gdy gracz ma cechę Wysokiego alarmu. Cecha Wysoka czujność daje graczom wizualną wskazówkę, gdy inny gracz celuje w ich ogólnym kierunku. Dodanie ostrzeżenia dźwiękowego jest przez wielu postrzegane jako dodatkowa korzyść dla tej cechy.

Gracz sugeruje, że używanie taktycznych zwierzaków jest wadą. Szczekanie może potencjalnie narazić graczy i ujawnić ich lokalizację wrogim zespołom. Merlin szczeka, gdy aktywowana jest cecha Wysoka czujność.

Różne opinie

Trudno będzie uzyskać konsensus społeczności Call of Duty w sprawie wykorzystania taktycznych zwierzaków. Jednak wyrażenie tych obaw może pomóc w poprawie wrażeń z gry w przyszłości.

Kupiliśmy pakiet BlackCell i wypróbowaliśmy nowego zwierzaka taktycznego. Do tej pory w grach, w które graliśmy na Warzone, trudno powiedzieć, czy daje nam to przewagę, ponieważ słyszeliśmy szczekanie zwierzęcia tylko wtedy, gdy gracz był naprawdę blisko, a także słyszeliśmy odgłosy nie. Drużyna przeciwna mogła również słyszeć szczekanie Merlina, negując naszą przewagę.

Czy uważasz, że nowe zwierzaki taktyczne dają graczom przewagę, czy nie? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Źródło: www.bing.com