Data premiery Warzone 3 Rebirth Island: plotki, kiedy powróci mapa Rebirth Island?

Wyspa Odrodzenia powraca w Warzone 3

Powrót Wyspy Odrodzenia w Warzone 3 to ważna wiadomość. Ale pytanie, które wszyscy sobie zadają, brzmi: kiedy? Choć dokładna data pozostaje tajemnicą, gracze Warzone 3 mogą spodziewać się wiosny 2024 r. jako potencjalnego czasu powrotu Wyspy Odrodzenia.

Kiedy Wyspa Odrodzenia pojawi się w Warzone 3?

Wyspa Odrodzenia wkrótce powróci na pole bitwy w Warzone 3. Zapnij pasy, bo ta kultowa mapa wkrótce wyjdzie na powierzchnię, ale dokładna data jej przybycia pozostaje nieznana.

Chociaż oficjalna data premiery Wyspy Odrodzenia w Warzone 3 pozostaje tajemnicą, plotki sugerują, że powróci ona wiosną 2024 r. Oto, co wiemy do tej pory:

Podczas wydarzenia COD Next 2023 Activision zasugerowało, że Rebirth Island wraz ze swoim równie popularnym partnerem Fortune’s Keep powrócą do Warzone gdzieś w 2024 roku.

Spekulacje wskazują na pojawienie się gry wiosną 2024 r., być może zbiegające się z globalną premierą Warzone Mobile, na której dostępna jest także Wyspa Rebirth w trybie Odrodzenia.

Niektórzy początkowo liczyli na pojawienie się w połowie stycznia podczas MW3 i pierwszego sezonu Warzone Reloaded, ale biorąc pod uwagę, że na razie Fortune’s Keep zajmuje centralne miejsce, taki scenariusz wydaje się mniej prawdopodobny.

Wyspa Odrodzenia: miejsce stałe czy efemeryczne?

Chociaż podekscytowanie związane z powrotem Wyspy Odrodzenia jest wyczuwalne, istnieje ryzyko, że nie będzie to stała instalacja. Call of Duty dąży do zróżnicowanej rotacji map w 2024 r., aby Odrodzenie mogło ostatecznie przekształcić się w ograniczone wydarzenie Odrodzenia, robiąc miejsce na inne ekscytujące pola bitew.

Obecnie Vondel i Ashika Island przejmują tryb Odrodzenia, ale spodziewamy się, że Rebirth dołączy do walki (wraz z inną potencjalną mapą) później w 2024 roku.

Dla tych, którzy nie mogą się już doczekać Wyspy Rebirth, dobrą wiadomością jest to, że mapa jest dostępna do wczesnego dostępu w Warzone Mobile od 5 października 2023 r. Jednakże globalna premiera Warzone Mobile, zaplanowana na wiosnę 2024 r., będzie okazją do odkryjesz tryb Odrodzenia na wszystkich platformach.

Źródło: www.gamerevolution.com