Data premiery Warzone 2 i przejście z Warzone


Kiedy wyjdzie Warzone 2? Call Of Duty: Warzone 2.0 to kontynuacja darmowego spin-offu Call Of Duty z 2020 roku. Zbiegając się z premierą Call Of Duty: Modern Warfare 2, Warzone 2.0 będzie podążać w ślady swojego rodzeństwa premium. Czytaj dalej, aby poznać szczegóły dotyczące daty premiery Warzone 2.0, a także odpowiedzi na inne często zadawane pytania dotyczące gry.

Data premiery Warzone 2

Warzone 2 zostanie wydane w dniu 16 listopada 2022 (razy TBC). To środa, co może sprawić, że będzie trochę niezręcznie, jeśli masz nadzieję na długi weekend, aby od razu utknąć, ale nieważne, co?

Ważne jest, aby pamiętać, że Warzone 2 nie jest wypuszczane wraz z tegorocznym tytułem premium Call Of Duty Modern Warfare 2, ale zamiast tego pojawia się fajnie 19 dni później. Więc nie martw się, jeśli zastanawiałeś się, gdzie jest nowy Warzone: nie zniknął, po prostu jest modnie w tyle.


Czy Warzone 2 będzie darmowe?

Podobnie jak jego poprzednik, Warzone 2 będzie darmowy i nie będziesz musiał posiadać żadnych płatnych gier Call Of Duty (takich jak nowo wydana Modern Warfare 2), aby grać w Warzone 2.

Grę będzie można pobrać za darmo, odwiedzając stronę sklepu Warzone 2 za pośrednictwem Battle.net. Ta strona nie jest jeszcze aktywna w momencie pisania tego tekstu, ale poinformujemy Cię, gdy będzie dostępna do wyewidencjonowania.


Co stanie się z Warzone, gdy Warzone 2 wyjdzie?

Warzone 2 jest technicznie kontynuacją, a nie wersją 2.0 (pomimo nawet niektórych oficjalnych źródeł czasami określających ją jako taką). Będzie istnieć obok oryginalnego Warzone, chociaż dokładnie, co to będzie oznaczać na dłuższą metę, nie jest jeszcze do końca jasne. Możesz sprawdzić oficjalny wpis na blogu, aby uzyskać więcej informacji, chociaż szczegóły są w tym momencie dość niejasne.

Niestety, oznacza to, że postęp z istniejącej Warzone nie zostanie przeniesiony do Warzone 2. Jednak nie stracisz tego postępu, będzie to po prostu część innej gry; a gracze, którzy nie chcą przeskoczyć do nowej wersji, nie będą do tego zmuszeni — przynajmniej na razie.


Masz ochotę na więcej Warzone 2 przed premierą gry? Koniecznie sprawdź nasze szczegółowe spojrzenie na nową mapę Warzone 2.0 Al Mazrah, która pojawi się w grze. Możesz również rzucić okiem na nasz kompleksowy opis MW2, w tym nasz przewodnik po najlepszych broniach w Modern Warfare 2!


Activision Blizzard, firma stojąca za najnowszymi i nadchodzącymi tytułami, w tym Diablo Immortal i Overwatch 2, jest obecnie przedmiotem szeregu działań prawnych i dalszych oskarżeń związanych z zarzutami o molestowanie seksualne, dyskryminację w miejscu pracy i złe warunki pracy w firmie. Co więcej, nowojorskie fundusze emerytalne szukają dostępu do danych firmy w pogoni za prezesem Bobbym Kotickiem po wykupieniu przez Microsoft Activision Blizzard za 68,7 miliarda dolarów. Mimo to Kotick został ponownie wybrany do rady dyrektorów firmy na kolejny rok, a wewnętrzne dochodzenie wykazało, że „nie ma dowodów” na to, że zgłoszone nękanie jest tolerowane w firmie. Metody i ustalenia tego dochodzenia były mocno kwestionowane.

Rock Paper Shotgun kontynuuje pisanie o grach Activision Blizzard w ramach naszego zobowiązania do informowania o kluczowych aktorach w branży gier, rozliczania spółek i przedstawiania gier, które są interesujące dla naszych czytelników. Jednak jesteśmy również zobowiązani do dostarczania Ci aktualnych informacji na temat sytuacji w Activision Blizzard, aby umożliwić Ci podjęcie świadomej decyzji o grach, w które zdecydujesz się grać. Najnowsze wiadomości zawsze można znaleźć pod naszym tagiem Activision Blizzard.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=635a9f60f8f547a2873c888d6230403d&url=https%3A%2F%2Fwww.rockpapershotgun.com%2Fwarzone-2-release-date&c=13097057735340800903&mkt=fr-fr