Data premiery „Piątej i ostatniej” edycji Call Of Duty: Warzone


Początek Call of Duty: Piąty i ostatni sezon Warzone został potwierdzony przez Activision na 24 sierpnia. Sugeruje to, że Warzone 2 może wkrótce być dostępne.

Ostatni sezon gry, nazwany Last Stand i zawierający ligę złoczyńców Call of Duty na czele z Raulem Menendezem z Black Ops 2, został ujawniony na stronie internetowej gry. W grze pojawiają się również Khaled Al-Asad z pierwszej Modern Warfare, Gabriel T. Rorke z Ghosts i He „Seraph” Zhen-Zhen z Black Ops 3.

POWIĄZANE: Roszczenie o ograniczenie złożoności Pierwszy na świecie mityczny N’Zoth w wyścigu o pierwszy na świecie!

Ten ostatni sezon Warzone prawdopodobnie wygaśnie w listopadzie, ponieważ sezony Call of Duty, które odbywają się równolegle w Vanguard i Warzone, zwykle trwają od dwóch do trzech miesięcy. Początek piątego i ostatniego sezonu Call of Duty: Warzone został potwierdzony przez Activision na 24 sierpnia. Sugeruje to, że Warzone 2 może wkrótce być dostępne.

Kiedy Modern Warfare 2 zadebiutuje 28 października, pokrywa się to z datą zakończenia Warzone w listopadzie i prawdopodobnie z datą premiery Warzone 2. Ostatni sezon Black Ops: Cold War trwał mniej więcej miesiąc po premierze Vanguard.

POWIĄZANE: Sackboy: A Big Adventure nie ukaże się jeszcze w trybie wieloosobowym online na PS5

Oczywiście nic nie zostało zweryfikowane, ale dopiero w tym tygodniu pojawiły się plotki, że film może wyjść w listopadzie. Ale ponieważ Warzone 2 zostanie włączone do Call of Duty: Next 15 września, wraz z innymi tytułami, które są „najbliższą przyszłością Call of Duty”, oficjalne ogłoszenie nie powinno być zbyt odległe.

Ponieważ prequel Battle Royale został zaprezentowany w lutym, Activision niewiele o nim mówiło, stwierdzając tylko w kwietniu, że Warzone 2 „zawiera nowe postępy” i zostanie oficjalnie ujawnione w tym roku.

W poprzednim poście Modern Warfare 2 zadebiutuje 28 października, zgodnie z zupełnie nowym tweetem z autoryzowanego konta Call of Duty na Twitterze. Kilku protagonistów i być może okładka albumu dla przyszłej kontynuacji zostały również zasugerowane w oburzającym krótkim klipie.Źródło : https://happygamer.com/release-date-for-fifth-and-final-edition-of-call-of-duty-warzone-105391/