Data premiery nowej mapy Warzone 2 Ashika Island i ciekawe miejsca


Data premiery drugiego sezonu Call of Duty Warzone 2.0 jest już prawie na miejscu i zawiera zupełnie nową mapę o nazwie Ashika Island.

Call of Duty Modern Warfare 2 i jego kontynuacja Battle Royale cieszą się ogromną popularnością od czasu ich premiery w zeszłym roku, ale wciąż jest wiele do zrobienia. Od jakiegoś czasu niewiele słyszeliśmy o grze, ale fani mogą wstępnie zarejestrować się w Warzone Mobile na iOS i Google Play, a jej premiera zaplanowana jest na 2023 rok.

Chociaż nie ma jeszcze daty premiery mobilnego towarzysza, już za kilka dni wszyscy będziemy mogli cieszyć się zupełnie nowym sezonem głównych atrakcji.

Kiedy pojawi się nowa mapa Warzone 2 Ashika Island?

Data premiery nowej mapy sezonu 2 Call of Duty Warzone 2.0, Wyspa Ashika, to 15 lutego.

Jest to data rozpoczęcia sezonu 2, potwierdzona przez wpis na blogu Activision. Będzie dostępny od pierwszego dnia i rozszerzy się do DMZ.

Wpis na blogu Activision mówi, że jest to plac zabaw w stylu japońskim, około 30% większy niż poprzednie małe mapy. Znana jest również jako „Isle of the Sea Lion” i będzie można w nią grać w powracającym Resurgence we wszystkich rozmiarach drużyn (solówki, duety, tria i quady).

Ciekawe miejsca

Poniżej znajdują się interesujące miejsca na nowej mapie Call of Duty Warzone 2, wyspa Ashika:

  • Farmy Oganikku
  • Centrum miasta
  • Osiedle mieszkaniowe
  • Zamek Tsuki
  • Wrak statku
  • Klub na plaży
  • Port Ashika

W każdym z tych obszarów znajdują się podrzędne punkty POI, jak opisano szczegółowo w poście na blogu Activision dotyczącym głębokiego nurkowania. Oprócz nowej mapy w Call of Duty Modern Warfare 2 pojawi się dużo więcej.

Jest nowy operator o imieniu Daniel „Ronin” Shoda, jest szereg nowych broni, takich jak Iso Hemlock Assault Rifled, i wreszcie wprowadzenie gry rankingowej.

Z innych wiadomości, nowa mapa Warzone 2 Ashika Island, data premiery i ciekawe miejscaŹródło : https://www.hitc.com/en-gb/2023/02/13/new-warzone-2-map-ashika-island-release-date-points-of-interest/