MW2 Reaktywacja Sezonu 3 – Nowe bronie, mapa i tryby gry

The Call of Duty sezon zawartości wciąż się zmienia

Z kolejną aktualizacją „Reloaded” w połowie sezonu, Modern Warfare 2 Aktualizacja Reloaded sezonu trzeciego jest tuż za rogiem, oferując nową zawartość dla graczy, zanim kolejna sezonowa zawartość pojawi się w ciągu zaledwie kilku tygodni.

Chociaż aktualizacje Reloaded nie są tak znaczące jak pełne sezony, wciąż jest kilka dobrych rzeczy dla graczy, po które mogą wpaść lub wrócić do nich, jeśli zrobili sobie przerwę lub szukają nowego powodu, by połączyć siły z kumplami w niektórych grach.

Oto kiedy Dorsz gracze mogą spodziewać się wybuchu MW2 dla niektórych nowych treści.

Kiedy jest MW2 Reaktywacja trzeciego sezonu?

Oficjalna data przybycia aktualizacji Reloaded trzeciego sezonu nie została jeszcze potwierdzona, ale poprzednie wzorce w aktualizacjach Reloaded w poprzednich sezonach sugerowałyby, że prawdopodobnie pojawi się 17 maja, o ile nie nastąpi opóźnienie. Oficjalne potwierdzenie daty trzeciego sezonu Reloaded spodziewane jest w najbliższych dniach.

Co zawiera MW2 Reaktywacja trzeciego sezonu?

Oto wszystko, co wiemy do tej pory o tym, co nadchodzi MW2 I Strefa wojny 2 w aktualizacji Reaktywacja sezonu trzeciego.

  • Nowa mapa 6 na 6: wylęgarnia Alboran – w aktualizacji pojawi się dodatkowa mapa stworzona dla sześciu na sześciu. Niewiele o nim wiadomo poza jednym zwiastunem i jego nazwą, czyli Alboran Hatchery. Wygląda na to, że to kolejna mapa zaczerpnięta z jednej z misji kampanii.
  • Dwie nowe bronie: Dwa nowe pistolety nadchodzą do świata MW2 I Strefa wojny 2 z aktualizacją. Oba są bronią boczną (pistoletami) i niewiele jeszcze wiadomo o żadnym z nich, ale prawdopodobnie będą wymagać wyzwań w grze, aby je odblokować. Zdjęcie zwiastuna z mapy drogowej ujawniło, że jeden z pistoletów wygląda jak wariant TEC-9, podczas gdy przecieki sugerują, że drugi może być jakimś w pełni automatycznym .50 GS Desert Eagle.
  • Nowe tryby Face Off i Ground War Infected: to dwa tryby, które pojawią się w ramach aktualizacji, choć prawdopodobnie nie razem z samą aktualizacją. Infinity Ward będzie nadal włączać i wyłączać tryby gry, a te nowe tryby prawdopodobnie pojawią się w kolejnych cotygodniowych aktualizacjach listy odtwarzania.
  • Strefa wojny 2 aktualizacje i gra rankingowa: Strefa wojny 2 Gra rankingowa może pojawić się wraz z aktualizacją, chociaż sformułowanie Activision w dniu jej pojawienia się było niejasne. Dodawane są również nowe pozycje Strefa wojny 2 w ramach aktualizacji, w tym pakiety profitów do zdobycia, rozkładaną stację kupna i zestaw wejścia do Gułagu, który pozwoli na dodatkową wizytę w Gułagu. Potwierdzono jeszcze dwie misje frakcji w aktualizacji w trakcie sezonu, ale obecnie niewiele więcej wiadomo. Więcej informacji o tym, co nadchodzi strefa zdemilitaryzowana zostaną ujawnione w dniach poprzedzających łatkę.

MW2 Informacje o łatce Reloaded sezonu trzeciego

Wraz z powyższą zawartością sezon trzeci został ponownie załadowany MW2 prawdopodobnie będzie zawierać również zmiany jakości życia, poprawki błędów i aktualizacje balansu broni i dodatków. Zajrzyj tu ponownie, aby uzyskać więcej informacji bliżej wydania aktualizacji, aby uzyskać oficjalne informacje o łatce. Ten artykuł zostanie zaktualizowany o więcej informacji, gdy staną się dostępne.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=645059be57984e5eafc48b4e7f91ef9b&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fwhen-is-modern-warfare-2-season-3-reloaded&c=17975573274883119713&mkt=fr-fr.